2013 Bayan Kumaş Pantolon Modelleri

Bayanlarımızı jean dışında kullandıkları bir pantolon türü de kumaş pantolonlardır. Bayan kumaş pantolonlarını çalışan bayanlarımız, özel davetlerde ve organizasyonlarda kullanırlar. Bunun haricinde klasik giyimden hoşlanan bayanlarımız da ara ara kumaş pantolon modellerini tercih ederler.

Bayan kumaş pantolon modelleri farklı markaların farklı modelleri ile karşımızdadır. Özellikle düz paça ve ispanyol paça tarzında bayan kumaş pantolon modellerini görmekteyiz. Hepsi birbirinden güzel olan bu modeller için yaz sezonunda düşünebilirsiniz. Kombin yapmak içinde uygun bir gömlek ya da bluz tercih edebilirsiniz. Ayrıca gömlek üstü yelek ya da cekette uygun olabilir.

2013 bayan kumaş pantolon modeli seçerken rengine ve vücudunuza uygun olacak türden modeller seçiniz. Her kadın genellikle bir adet siyah ya da beyaz renkte kumaş pantolon bulundurur. Bu sene değişiklik yaparak farklı renklerden yana tercih yapabilirsiniz. Bunun yanında bacak kısımlarınızın üst tarafının kalın olduğunu düşünüyorsanız düz kesimden ziyade ispanyol paça size daha uygun olacaktır. Bacak fiziğiniz düzgün ve ince ise düz kesim yani boru paça kumaş pantolon modellerini rahatlıkla giymeniz mümkündür.

2013 bayan kumaş pantolon modeli alırken de yüksek belli olmasına dikkat ediniz. Düşük bel kumaş pantolonlar sizi zamanla rahatsız edecek sürekli eliniz belden ayrılmadığından hoş bir görüntü olmayabilir. Yüksek belli bayan kumaş pantolon modeli kullanırken uygun bir kemerle de kombine yapmanız mümkün olacaktır. İşte 2013 bayan kumaş pantolon modelleri:

2013 bayan kumaş pantolon modelleri

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg1

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg2 2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg3

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg4

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg5

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg6

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg7

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg8 2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg9

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg10

2013 bayan kumaş pantolon modelleri.jpg11

 

4294 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>