2013 Bindallı Modelleri

Kına gecesinin, en az düğün kadar önemli olduğunu düşünen gelin adaylarımız için bu yazımızda o gün için giyinmeyi planladıkları kıyafet için alternatif seçim olarak bindallı modelleri hazırladık.

Kına gecesi gelinlerimizin kendini en rahat hissettikleri, sevdiği insanlarla düğüne kısa bir hazırlık yapılan, hüznün, sevincin, burukluğun, mutluluğun yaşandığı özel bir gecedir.Bu gecede gelin adaylarımız düğün gecesinden daha rahattır. Çünkü düğün kadar kalabalık misafir topluluğu olmadığından daha rahat hissedilir. Bunun yanında kına gecesi düğünden farklı olarak gelinin çok eğlenmesi sağlanır. Arkadaşları ile saatlerce oynar ve kına yakılarak gece bitirilir.

Kına gecesi için gelin adaylarımız gelinlik yerine abiye kıyafetler, bindallılar, kaftan gibi kıyafetler seçilir. Eğer farklı bir kına gecesi planlayanlar için bizler kaftan ve bindallı modellerini öneriyoruz. Özellikle son yıllarda ünlülerimiz de kına gecesinde tercih ettiği kıyafetler bindallı modelleri olmaktadır. Bindallı kıyafetleri, Osmanlı kıyafet ve işlemelerini andıran, parlak kumaştan yapılmış, etekli ve pantolonlu modelleri bulunur. Renk olarak da farklı renkleri de bulmak mümkündür.

Bindallı modelleri seçerken eğer gösterişli ve göze çarpan bir model olmasını istiyorsanız bol işlemeli olan modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Bunun yanında renk olarak da pembe, kırmızı ve sarı renklerden tercih yapabilirsiniz. Fes ve çarıkla bindallınızı tamamlayabilirsiniz.

2013 bindallı modellerini hem açık hem de tesettürlü bayanlarımız tercih edebilirler. Oldukça farklı ve bir o kadar da kına gecesine yakışan 2013 bindallı modellerini merak ediyorsanız işte modellerimiz:

2013 bindalli-modelleri

2013 bindalli-modelleri.jpg1

2013 bindalli-modelleri.jpg2

2013 bindalli-modelleri.jpg3

2013 bindalli-modelleri.jpg4

2013 bindalli-modelleri.jpg5

2013 bindalli-modelleri.jpg6

images

3994 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>