2013 iclal pardesüleri kaban çeşitleri

En iyi tesettür giyim kaban ve pardesü çeşitleri haberlerini sizlere vermeye devam ediyoruz.Gerçekten siteye olan ilginiz beni çok mutlu ediyor arkadaşlar.Bir çok kişiden çok iyi yorumlar alıyorum devam etmemi ve kesinlikle yazmamı istiyor insanlar her şey için çok teşekkür ederim diyerek başlamak istedim bu yazıma.

Bu yazımda sizlere iclal pardesü modelleri hakkında bir haber yapacağım.Hadi başlayalım artık bu kadar bilgi verdikten sonra.Öncelikle nedir bu iclal giyim nerede yer almaktadır nerede satılır onlardan bahsedeyim.Aslında İstanbul da oturanlar zaten firmayı ve koleksiyonunu biliyorlardır mutlaka showroomlarını gezmişlerdir ancak ben yinede söyleyeyim iclal markasının yeri İstanbul Şişli de istediğiniz zaman gidip oradan bire bir iletişim kurabilir ve deneyerek alışveriş yapabilirsiniz.Gerçi benim okuyucularım internet meraklısı gidip almazlar kesinlikle internetten alışveriş yapalar ama yinede ben adresi merak edenler için mağazalarının adresini vereyim.

Adres:KODOMAN SOKAK 105 / A OSMANBEY / ŞIŞLI / İSTANBUL

Yukarıdaki aresden iclal giyime ulaşıp istediğiniz iclal kaban modelleri ni seçebilir ve alabilirsiniz.Aynı zamanda yazım bu kadar kalsın istemiyorum tabi ki nedir iclal giyimin tasarım cizimleri diye düşünenler olacaktır onlar içinde bir kaç resim eklemekte fayda var.Biliyorsunuz kıyafet herkese göre olan bir şey değil öncelikle bir firmayı bayanların sevmesi için o firmanın tasarımları özgün ve çizimleri o bayanlara yatkın olmalıdır.Zaten bunu başara bilen firmalara alıyor başını gidiyor değilmi arkadaşlar.Her neyse lafı çok fazla uzatmadan direk iclal giyim modelleri ni bir inceleyin bakalım beğenecek misiniz.

 

10533 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

There is 1 comment for this article
  1. Yolanda at 17:29

    eylfcl diyor ki:bu ceketleri neerdn sipari$ edebiliriz ? birisi mail atip beni bilgilendirirse cok sevinirim cfcnkfc bu sayfayi geri bulacagimi hic sanmiyorum ilginiz icin $imdiden Te$ekrler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>