2013 Kırmızı Tesettür Abiyeler

Tesettür abiyelerde artık o kadar güzel üretimler oluyor ki bayanlarımız eskisi kadar zorlanmadan kolayca her türlü tesettürlü abiye modellerini bulmaktadır. Her tesettür markası özellikle tesettürlü abiye modellerine ayrı bir değer verip bu modeller için tesettürlü bayanlarımızın isteklerine kulak veriyorlar. Özellikle işlemeler, taşlar ve her türlü elbise modeli ile karşımıza çıkıyor.

Bu yazımızda da kırmızı rengi seven tesettürlü bayanlarımız için ve bu sene özel günler için kırmızı abiye düşünen kapalı bayanlarımıza özel abiye koleksiyonu sunmak istedik. Bilindiği üzere kırmızı rengin gücü ve çekiciliği oldukça ön olanda olan bir renktir. Bu açıdan bayanlarımız bu rengi seçerken açık renkten ziyade koyu renk kırmızılar onlar için uygun olabilir. Belden taş işlemeli, bolerolu, pileli, ve kabarık kırmızı abiyeler en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Tesettürlü bayanlarımızın gardrobunda bir adette olsa kırmızı elbise olmasını öneriyoruz. Bu tarz abiyeler insan enerji vermenin yanında özellikle her tene de uyum sağlayan bir renk olduğundan sıkıntı yaşamadan kullanmanız mümkündür.

2013 kırmızı tesettür abiye modelleri seçerken öncelikle rahat edeceğiniz, giyerken sıkıntı yaşamadan kullanacağınız abiyeler olmalıdır. Vücut hatlarınızı belli etmeyen ve bunun yanında açılma riski olmayan modellerden seçiniz. Çünkü tesettürlü bayanlarımızın en çok dikkat etmesi gereken noktalar bu kısımlardır.

2013 kırmızı tesettür abiye koleksiyonumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Beğendiğiniz elbise modellerini bizlerle paylaşırsanız yorum kısmına yazabilirsiniz.

2013 kırmızı tesettür abiyeler

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg1

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg2

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg3

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg4

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg5

2013 kırmızı tesettür abiyeler.jpg6

5278 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There is 1 comment for this article
  1. Selma at 15:12

    Kırmızı abiye modelleri gerçekten ben burdayım diye bağırıyor en kısa sürede gardolabımda kırmızı bir abiyeyede yer verecem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>