2013 Tesettür Pardesüler

Yaz kış tesettürlü bayanların giyimde tercih ettikleri modeller arasında yer alan 2013 tesettür pardesüler bu yılda bayanların giyimlerini süslemeye devam edecek. Makalemizde paylaşmış olduğumuz tesettür pardesü modellerini inceleyerek beğendiğiniz modellerin benzerlerini firmalardan temin edebilirsiniz. Tesettürlü bayanlarımızın sıklıkla tercih ettiği ceket formunda tasarlanmış fakat boyu ayak bileklerine kadar olan modellere denmektedir.

Tesettürlü bayanlarımız dışarıya çıkarlarken  giydikleri ve vücudun her tarafını kapatmasından dolayı oldukça kullanışlı ve rahattır. Yaz ve kış döneminde tesettürlü bayanlarımız da modaya ayak uydurarak çeşitli renklerde ve kumaşlarda tasarlanmış yazlık ve kışlık tesettür pardesü modellerinden bir tanesini tercih eder. Kış mevsiminde daha kalın kumaşlardan tasarlanan pardesüler yaz döneminde ince ve dökümlü kumaşlardan tasarlanarak tesettürlü bayanlarımızın beğenisine sunulmuştur. Tesettürlü bayanlarımızın ve kapalı bayanlarımızın tercihi olan pardesü modelleri 2013 kış döneminde adeta rengarenk diyebiliriz.

Birçok farklı markanın tasarımcısı kışlık pardesü modelleri adı altında oluşturdukları katalogları için neredeyse birbirleriyle yarış içindeler. Hal böyle olunca ortaya birbirinden farklı ve bir o kadar şık pardesü modelleri çıkıyor. Kış döneminde soğuk havalarla mücadele ederken rahatlıkla tercih edebileceğiniz pardesü modellerine galerimizde oldukça fazla yer verdik. Kış modasının en moda renklerinden oluşan pardesü modellerine göz atmak için galerimize girmeniz yeterli olacak. Yazımın sonunda siz takipçilerimiz için en popüler 2013 tesettür pardesü resimlerini yayınlıyorum umarım beğenirsiniz…

6916 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge