2013 Tesettür Tulum Modelleri

Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın son zamanlarda oldukça tercih edip kullandığı tulumlar bu sene içinde çok kullanılacaktır. Rahat olmasının yanında tesettürlü bayanlarımızın vücut hatlarını belli etmediği için daha uygun olmaktadır. Alt kısmı pantolon etek tarzında olup, fazlasıyla bol yapılmaktadır. Hatta bakıldığında çoğu zaman etekmiş görüntüsü vermektedir.

2013 tesettür tulum modelleri kış aylarında kullanılmasının yanında yaz aylarında da çok tercih edilecektir. Özellikle hem özel günlerde hem de günlük işlerinizde ya da çalışan bayanlarımız da tesettür tulumlardan bulundurmasını öneriyoruz. Fakat bu kıyafeti ne yazık ki zayıf bayanlarımız daha iyi taşımaktadır. Eğer biraz fazlalığınız varsa tulum modellerini güzel bir yelekle kombine edebilirsiniz.

2013 tesettürlü tulum modelleri genelde klasik tarzda üretilmektedir. Tabi spor modelleri de yok değil. Bu tamamen sizin tercihinize ve zevkinize, giyim tarzınıza kalmıştır. Bizde siz özel tesettürlü bayanlarımız için 2013 tesettür tulum modelleri yayınlamak istedik. Her tesettür markasının farklı tulum modelleri bulunuyor. Bu modellerden yola çıkarak uygun olan tulumları da kendiniz için tercih edebilirsiniz.

2013 tesettür-tulum-modelleri

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg1

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg2

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg3

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg4

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg5

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg6

2013 tesettür-tulum-modelleri.jpg7

2013 tesettür tulum modellerimiz bunlardır. Çiçekli, düz ve modern tulum modelleri bulmaya özen gösterdik. Sizde beğendiğiniz modellerden ister online mağazalardan isterseniz de tesettür mağazalarından alabilirsiniz. Tesettür tulum fiyatları ise her modele göre değişirken, kumaş kalitesine ve kullanılan aksesuarlara göre değişmektedir. Ucuz olan modeller de olduğu gibi pahalı olan tesettür modelleri de vardır.

5816 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There is 1 comment for this article

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>