2013 Ucuz Tesettür Abiye Modelleri

Abiye kıyafetler yavaş yavaş, görücüye çıktı sayılır. Her markanın birbirinden özel tesettür abiye modelleri mağazaların rafların da ve vitrinlerinde yer alıyor. Tabi bunun yanında alıcıların en çok merak ettiği konuda ucuz tesettür abiye hangi mağazada yer alıyor olmasıdır. Bilindiği üzere abiye modelleri ister açık olsun ister kapalı çok da fazla ucuz olmuyor. Yani 50TL’ye güzel bir abiye modeli bulmak çok zor olacaktır. Bundan dolayı tabiri caizse kesenin ağzını biraz açmak gerekir. Bizler sizler için en ucuz tesettür giyim modellerini online satın almak isteyenler için kısa bir araştırma yaparak tespit ettik. En azından ucuz tesettür abiye modelleri görür ve ona göre nasıl bir seçim yapmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Modeller ve kalitesi konusunda bilgi sahibi olursunuz.

ucuz tesettür kıyafetler

Bu model kıyafetimizi özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fiyatı 89TL olup oldukça da uygundur. Bu ucuz tesettür kıyafet alvinaonline.com adresinde bulunan yeni sezon tesettür elbise modellerindendir.

ucuz tesettür kıyafetler.JPG1

Bu şekilde yaka kısmı taş süslemeli ve siyah b,r abiye düşünüyorsanız bu kıyafeti 60TL’ye alabilirsiniz. Modaliva.com online alışveriş sitesinde bu kıyafeti abiye elbiseler bölümünde bulabilirsiniz.

Yine alvina.com alışveriş sitesinde indirme girdiği için abiye kıyafetlerde 199TL’ye satılıyor. Bazı modeller oldukça şık olmasının yanında fiyatını da oldukça uygun gördük. Sizler için arasından seçip bulduğumuz bazı 2013 ucuz tesettür modelleri şu şekildedir:

ucuz tesettür kıyafetler.JPG2

ucuz tesettür kıyafetler.JPG3

ucuz tesettür kıyafetler.JPG4

ucuz tesettür kıyafetler.JPG5

ucuz tesettür kıyafetler.JPG6

6216 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>