2013 Uzun Kot Etek Modelleri

Uzun kot etekler her sene modası geçmeyen aksine daha çok kullanılan, farklı modelleri ile hem açık hemde kapalı bayanlarımızın severek kullandığı etek modellerindendir. Her tesettür etek modelleri satan ve üreten markaların genelinde uzun kot etek modelleri bulunur. Bunun yanında aslında her mevsim de kullanmak mümkündür. Özellikle yaz aylrında kullanımı rahat olup, ince uzun kot etek modeller daha çok tercih edilmektedir.

2013 uzun kot etek modellerinin çan etek modeli ve düz kot etek modelleri vardır. Her ikisi de tercih edilen modellerdir. Örneğin kalçanız biraz fazla ise çan etek tarzını deneyin. Sizin için daha kullanışlı ve ideal olacaktır. rengine değinecek olursa açık buz mavisi, lacivert, koyu lacivert, mavi ve gri renklerden oluşan modellerdir. Özellikle koyu lacivert ve buz mavisi modelleri daha çok sevilmektedir. Biz de aynı görüşteyiz.

2013 uzun kot eteklerin altına da genellikle babet, converce ayakkabılar, spor ayakkabılar kullanılıyor. Genç kızlarımız genellikle bu üç ayakkabı modellerinden tercih edip kullanıyor. Baş örtüsü olarak da şal tercih ediliyor. Şal ile ayakkabı uyum içinde oluyor.

2013 uzun kot etek modellerinden oluşan güzel bir koleksiyon hazırladık. Bu hazırladığımız uzun kot etek modellerini hem açık hem de kapalı bayanlarımız istedikleri modelleri kendileri için online mağazalardan temin edebilirler ya da şehrinizde bulunan kot satan mağazalarda bulmanız mümkündür. Çok da fazla pahalı ürünler değildir.

2013 uzun kot etek modelleri

2013 uzun kot etek modelleri.jpg1

2013 uzun kot etek modelleri.jpg2

2013 uzun kot etek modelleri.jpg3

2013 uzun kot etek modelleri.jpg4

2013 uzun kot etek modelleri.jpg5

2013 uzun kot etek modelleri.jpg6

2013 uzun kot etek modelleri.jpg7

2013 uzun kot etek modelleri.jpg8

2013 uzun kot etek modelleri.jpg9

2013 uzun kot etek modelleri.jpg10

2013 uzun kot etek modelleri.jpg11

 

4554 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>