2013 Vizyon Giyim Gömlek Tunik Modelleri

Tunik modelleri ve gömlek modelleri hem tesettürlü bayanlarımız için hem de açık bayanlarımızın sıklıkla tercih ettiği üst giyim modelidir. Birçok markada özellikle tesettür giyim markaları tunik ve gömlek modellerine daha çok ağırlık vermektedir. Bunun nedeni ise tesettürlü bayanlarımız yaz ve kış üst giyim olarak bu modelleri kullanmasıdır. Hem rahat hem de kullanışlı olan bu modelleri spor ve klasik giyimlerle kullanabilirsiniz.

2013 Vizyon giyim gömlek ve tunik modellerinde ise 20’ye yakın model seçimi bulunuyor. Bu modeller online satış sitesinde beraber aynı kategoride sunulmuş. Çok güzel ve şık olan modeller bu yaz için tunik ve gömlek düşünen bayanlarımız bu modelleri görmesini isteriz. Vizyon tunik modellerinin hepsi rahat ve ince kumaştan yapılmış hepsi de yeni sezon ürünlerdir. Kemer, düğme ve yaka detayları ile tunik modellerine tarz verilmiştir. Gömlek modelleri ise günlük ve davetlerde kullanacak modeller olarak kullanabilirsiniz. Vizyon gömlek modellerinde ise fitil ve yakada detay yapılmış. Beyaz, buz mavisi ve lacivert renklerde gömlekler vardır.

2013 Vizyon giyim gömlek ve tunik modellerinde indirim yapılmıştır. 115TL ve 85 TL arasında fiyatlar vardır. Almak isteyen tesettürlü bayanlarımız ister online isterseniz de mağazalarından alışveriş yapmanız mümkündür. Online mağazadan alışveriş yaparak mağaza mağaza dolaşmadan şıklığı ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Sizlere özel hazırladığımız 2013 Vizyon giyim gömlek ve tunik modelleri ise şu şekildedir:

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg14

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg13

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg12

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg11

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg10

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg9

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg8

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg7

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg6

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg4

 

2013 vizyon gömlek ve tunik modelleri.jpg3

 

 

 

 

3646 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>