2014 Gri Renk Abiye Modelleri

Abiye modellerinde çok fazla renk seçenekleri vardır. Elbisenin modeli kadar renkleri de oldukça önemlidir. Çünkü doğru renk seçimi ten renginize uyum sağladığı müddetçe daha şık olabilirsiniz. Çünkü her renk vücut tenine uyum sağlamayabilir. Örneğin; siyah ve beyaz her vücut rengine uyumlu iken, pembe renk daha çok açık renkte vücut tenine sahip bayanlara uyumludur. İşte bizlerde de gri rengi abiye olarak kullanmak isteyen bayanlarımız için 2014 gri renk abiye modellerini sizlerle paylaşacağız.

Gri renk aslında çok da fazla tercih edilmeyen renk olsa da bize göre sonbahar ve kış ayı için koyu renklerden ziyade daha açık renk olan gri elbiseleri tercih edebilirsiniz. Nişanı ya da söz merasimi olan bayanlarımız içinde çok hoş gri renk abiye modelleri vardır. Grinin koyu renginden ziyade açık renk gri tonları daha uygun olacaktır. Özellikle gri renk abiyelerin her çeşit modeller olan ürünleri vardır. bunların çoğunu sitemizde paylaşacağız. Fırfırlı, kabarık, sade, askılı gibi daha nice modelleri vardır. Ayrıca 2014 gri renk abiye modellerinin birçoğu saten kumaştan yapılmaktadır. Kapalı bayanlarımıza da bolerolu modellerini öneriyoruz. Onlarda abiye elbise olarak çok şık olacaktır.

2014 gri renk abiye modelleri düşünen bayanlarımıza çok özel hazırladığımız koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Altına çok şık siyah ayakkabı giyerek kombine yapabilirsiniz. İşte bu sizlere sunacağımız 2014 gri renk abiye modelleri şunlardır:

2014-gri-renk-abiye-modelleri.1 2014-gri-renk-abiye-modelleri.2 2014-gri-renk-abiye-modelleri.3 2014-gri-renk-abiye-modelleri.4 2014-gri-renk-abiye-modelleri.5 2014-gri-renk-abiye-modelleri.6 2014-gri-renk-abiye-modelleri.7 2014-gri-renk-abiye-modelleri.8 2014-gri-renk-abiye-modelleri.9 2014-gri-renk-abiye-modelleri.10 2014-gri-renk-abiye-modelleri.11 2014-gri-renk-abiye-modelleri

171 Toplam 1 Bugün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>