Abiye Terlik Modelleri

Terlik denilince sadece günlük kullanım ve evde kullandığımız modeller dışında bir de abiye terlik modelleri bulunmaktadır. Abiye terlik modelinin kullanımı kişinin tercih ettiği yere ve kıyafetine göre değişir. Genelde bayanlarımız özel ev gezmelerinde, nişan ve söz bohçalarına koymak için ve nişan, kına gibi günlerde abiye terlik modellerini tercih etmektedir. Hem açık hem de tesettürlü bayanlarımız abiye terliklerden oldukça hoşlanmaktadır. Hem ev içinde hem de dışarıda kullanılan abiye terliklerin de günümüzde oldukça farklı modelleri üretilerek bayanlarımızın hem ayağına hizmet veriyor hem de gönlüne dokunuyor.

Abiye terlik modeli seçerken öncelikle ayak sağlığınız ön planda tutunuz. Ucu fazlaca sivri, çok topuklu abiye terliklerden kaçının. Bunun yanında topuk kısmı ayakkabıya sonradan yapıştırlmış terliklerden tercih etmeyiniz. Bu abiye terlik modelleri topuk kısmı kolayca ayrılıp, kırılmaktadır. Bundan dolayı ayak bileğinizde incinme ve kırılmalara yol açabilir. Ayrıca ayağınıza zarar verecek aksesuarları olan terliklerde kullanmayınız.

Abiye terlik seçerken vücut orantınıza uygun terlikler kullanın. Örneğin; kilolu bir bayan ön kısmı sivri ve uzun abiye terlik yerine daha yuvarlak ve düz kesim modelleri kullanması uygun olacaktır. Aşağıdaki modeller gibi:

abiye terlik modelleri

abiye terlik modelleri.jpg1

Orta yaş üstü bayanlarımız içinde farklı abiye terlik modelleri seçebilirler. Çok fazla dikkat çekmeyen ama çok şık abiye terlik modelleri onların daha zarif ve yaşına uygun şekilde gösterecektir. Onlar içinde aşağıdaki modellerden ya da o modellere yakın terliklerden seçebilirler:

abiye terlik modelleri.jpg2

abiye terlik modelleri.jpg3

abiye terlik modelleri.jpg4

Diğer bütün abiye terlik modellerimizi sizler için en iyi modellerden yana tercih yaparak hazırladık. Her mevsim kullanılabilen abiye terlik modelleri:

abiye terlik modelleri.jpg5

abiye terlik modelleri.jpg6

abiye terlik modelleri.jpg7

abiye terlik modelleri.jpg8

3393 Toplam 4 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>