Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri

Aker markalı eşarplar yaz sezonunda da yine tercih edilen marka oldu. Yaz ayı için birbirinden şık koleksiyonlar sunulurken, özel günlerde ve günlük yaşantıda birçok kişi Aker eşarp modellerini kullandı. Yaz sezonu yavaş yavaş kapanırken Aker 2013 kış sezonu eşarp modellerini kapalı bayanlarımıza sundur. Oldukça çeşitli ve şık tasarımlara imza atan Aker markası sonbahar ayında da bayanlarımızın şıklığına şıklık katacaktır.

Kapalı bayanlarımız için eşarp oldukça önemlidir. Kapalı olmanın bir gereği olan eşarp kullanmak olduğundan dolayı bayanlarımızın günümüz şartlarında tercih ettiği modellerden yola çıkarak tasarımlar yapılmış. Kış sezonu olduğundan dolayı biraz daha koyu renklere dönülse de açık renkli Aker 2013 kış sezonu eşarp modelleri de vardır.

Aker 2013 kış sezonu eşarp modellerinde toplam yüz otuz sekiz ürün çeşidi vardır. Bu da elbette kolayca bayanlarımızın eşarp bulmasına yardımcı olacak modellerin fazla olması demektir. Özellikle pardesü üzerine ve kıyafetlerinizin üzerine çok şık Aker eşarpları bulacaksınız. Fakat yeni sezon olduğu için fiyatları biraz pahalı gelebilir. Aker 2013 kış sezonu eşarp modelleri ve fiyatı ise 100.80 TL olup almak isteyen bayanlarımızın Aker shop mağazalarında sipariş verebilirler. Kargo ücreti bulunmamaktadır. Kredi karına da 6 taksit imkanı veriliyor. Hepsi kaliteli ve oldukça güzel desenlerle yapılmış olan Aker 2013 kış sezonu eşarp modellerini sitemizde de sizlerle paylaşacağız. İşte bu güzle eşarplar şu şekildedir:

Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (1) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (2) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (3) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (4) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (6) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (7) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (8) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (9) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (10) Aker 2013 Kış Sezonu Eşarp Modelleri  (11)

2537 Toplam 8 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>