Alvina 2013 Ferace Modelleri

Alvina 2013 ferace modelleri 2013 yılı içinde şık modelleri ile karşımıza çıktı. Bilindiği üzere feraceler artık yaygın olarak kullanılmaya başlandı. önceleri pek yaygın olmayan hatta Hac ya da Umre ziyareti dönüşü kişilerde daha çok rastlarken artık ülkemizde de tesettürlü bayanlarımızın birçoğunda yaygınlaşmış oldu. Kullanım rahat olan ve yazın kavurucu sıcaklarda pardesüden daha kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca bayanlarımızın dikkatini çeken bir başka nokta ise işleme ve tasarımlarımlarıdır. Çok hoş yapılan işlemeler genelde kol uçlarında ve ön kısımda olmaktadır.

Alvina 2013 ferace modelleri ise pardesü modeline benzer tarzda tasarlanmıştır. Çok fazla dikkat çekici detaylar büyük çoğunlukta yoktur. Bazı modellerden danteller kullanılmış biraz onlar göze çarpıyor. Onun haricinde sade olduğunu görmekteyiz. Zaten tesettür dış giyimin özelliği de fazla dikkat çekmemesidir. Amaç vücut hatlarını kapatmak ve tesettür giyime uygun şekilde tercihler yapmaktır.

Alvina 2013 ferace modelleri sanal satış mağazasında kırk iki ürün çeşidi vardır. Hepsi yeni sezon ferace modelleridir. İllerde bulunan mağazalarında da aynı modelleri bulmanız mümkündür. Fiyatları ise pardesü fiyatları ile hemen hemen aynı sayılır. Sabit hepsi 149 TL olarak belirlenmiştir. Renk ve beden seçerek sanal mağazasında da alışveriş yapabilir ve bu yazı pardesü yerine ferace giyerek geçirebilirsiniz. Sitemizde de Alvina 2013 ferace modellerini bazılarını sizlere sunacağız. Kullanan bayanlarımız varsa yorum bölümünden bizlere ulaşabilirler.

alvina-2013-ferace-modelleri (1) alvina-2013-ferace-modelleri (2) alvina-2013-ferace-modelleri (3) alvina-2013-ferace-modelleri (4) alvina-2013-ferace-modelleri (5) alvina-2013-ferace-modelleri (6) alvina-2013-ferace-modelleri (7) alvina-2013-ferace-modelleri (8) alvina-2013-ferace-modelleri (9) alvina-2013-ferace-modelleri (10) alvina-2013-ferace-modelleri (11) alvina-2013-ferace-modelleri (12)

4244 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>