Bayan Ferace Modelleri

Bayanlar çoğu ürünün özellikle abiyelerin özel tasarımlı olan modellerini ararlar. Bu arayışlarını boşa çıkarmamak için bizde bu özel tasarım abiye ferace modelleri koleksiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Dubai işi ve Afgan işi elbise ferace modellerinden esinlenerek tasarlanan bu abiye ferace modelleri yeni sezon ve en son çıkan ürünlerdir. Bu feraceler 56 bedene kadar mevcut olup büyük beden bulma sıkıntısı yoktur. Bayan ferace modelleri özel gün ve geceler için tasarlanmış özel feracelerdir. Günlük spor ya da klasik tarz feraceler sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere tesettürün modasını yansıtmaya çalışıyor ve rehber olmaya çalışıyoruz. Umarız sizlerde beğenirsiniz.

Ortadoğu’nun ana kültüründe yer alan bayan ferace modelleri ülkemizde de revaçta olmaya başladı. Sade giyimi tercih eden bayanların vazgeçilmezi olan birbirinden şık feraceleri siz değerli takipçilerimiz için sunuyoruz. 2013 ferace modellerini piyasada bulunan feracelerden farkı birbirinden farklı çeşidi bir arada bulmanız hem de renk tercih yelpazesinin geniş olmasıdır. Birbirinden güzel feraceleri sizler için seçtik umarım beğenirsiniz.
Biz de ferace modelleri konusundaki bu yaygınlaşmaya kayıtsız kalmadık. Tesettür giyimi tercih eden bayanların işini kolaylaştırmak amacıyla daha önce yayınladığımız ferace modelleri konumuza ilaveten yeni bir konu daha açmayı uygun gördük. İlerleyen zamanlarda yeni feraceler satışa çıktığında veya ferace üreten firmalar modellerini zenginleştirdiğinde biz de konunun takipçisi olarak sizlere yeni modelleri göstermeye ve tanıtmaya devam edeceğiz.

Bildiğiniz gibi feraceler genellikle siyah renkte üretiliyor. Ancak çok az da olsa değişik renklerde de üretimleri yapılıyor. Beyaz feraceler, bej rengi feraceler, krem rengi feraceler derken renk kataloğu giderek zenginleşiyor. Gidişata bakılırsa önümüzdeki dönemlerde daha fazla renk seçeneği sunan ferace modelleri vitrinlerde ve koleksiyonlardaki yerlerini alacak. İnşallah tahminimizde yanılmayız ve her şey umduğumuz şekilde gelişir. Yazımın altında yeni sezon ferace resimlerinin en beğendiklerimi yayınladım umarım sizlerde beğenirsiniz…

.

8897 Toplam 6 Bugün
Yazar: Bilge

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>