Bolerolu Kapalı Abiye Modelleri

Bolerolu abiye modellerini özellikle kapalı bayanlarımız daha çok tercih ediyor. Çünkü bolerolu modellerde bayanlarımızın kol ve göğüs kısmı rahatça kapanıyor ve bunun yanında altına istedikleri gibi kısa olan elbise modelleri tercih edebiliyorlar. Bolero sayesinde kollar kapandığından rahatça kullanıyorlar. Boyun kısmı da baş örtüsü ile kapatılmaktadır.

Bolerolu kapalı abiye modellerinin iç kısmı uzun elbiselerden oluşmaktadır. Her markanın en az bir tanede olsa bolerolu kapalı abiye modelleri bulunuyor. Bolerolu kapalı abiye modelleri her vücut yapısına sahip olan bayanlarımızın rahatlıkla kullanabileceği modellerdir. Özellikle göğüs kısmını kapattığından göğsü büyük olan bayanlarımız tercih edebilir. Ayrıca hem uzun hem de kısa boylu bayanlarımız için de bolerolu kapalı abiye modellerini tercih etmesinde sakınca yoktur.

Bolerolu kapalı abiye modellerinin sade, gösterişli ve kabarık modellerini görebiliyoruz. Eğer düğün, nişan ve özel günlerde eğer gelin adayı siz değilseniz o halde kabarık bolerolu kapalı abiye modeli seçmeyin deriz. Çok fazla göze çarpacağından gelinin siz olduğunu zannedebilirler. Daha sade ve şık görünen modeller daha uygun olur. Özellikle bel kısmı taşlı ya da bolerosu ve elbisesi farklı modeller çok hoş durmaktadır. Bunun yanında etek kısmında uzun dal şeklinde çiçek modelleri muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır. Sizlere model olması açısında bolerolu kapalı abiye modelleri hazırladık. Farklı modeller olmasına özen gösterdik. İnşallah sizlerde beğenirsiniz. İşte sizlere hazırladığımız bolerolu kapalı abiye modellerimiz:

bolerolu-abiye elbise modelleri

 

bolerolu-abiye elbise modelleri.jpg1

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg2

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg3

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg4

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg5

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg6

 

bolerolu-kapalı-abiye elbise modelleri.jpg7