Bolerolu Tesettür Elbise Modelleri

Bolero, kısaca tanımlamak gerekirse kısa ceket demektir. Bolero oldukça kullanışlı olan bir kıyafet olmasının yanında çok farklı türden üretimleri vardır. Kumaş ve örgü modelleri olan bolerolar bayanlarımızın şıklığına destek olmaktadır. Genelde uzun kollu olan bolerolar tesettürlü bayanlarımızın da çok kullandığını görmekteyiz. Tesettür abiye modellerinde hatta gelinliklerde dahi bolerolar kullanılmaktadır. İç kısmı askılı olan gelinlik ya da abiyeler bolero sayesinde kol ve omuz kısımları kapatılmış oluyor. Böylece tesettürlü bayanlarımız rahatça askılı kıyafetleri tercih edebiliyor. Bu yazımızda da tesettürlü bayanlarımızın bolerolu tesettür elbise modelleri düşünüyorlarsa birkaç modelle tanıtmak istiyoruz.

bolerolu tesettur abiye elbiseler

Koyu renkle tasarlamış bolerolu tesettür abiye modelidir. Belinde ve boynundaki desenler boleronun kenarlarında da kullanılmıştır. Sade bir elbise olmasından dolayı günlükte kullanılabilir.

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg1

Bu elbise modeli de günlük kullanım için uygun bolerolu elbisedir. Diğer modele oranla bolerosu göğüs kısmını kapatacak uzunluktadır. Ortadan güzel bir broş ile birleştirebilirsiniz.

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg2

Bolerolu abiye elbise modeli olarak sizler için araştırdık. Genelde bolerolu abiye elbiseler bu şekilde olmaktadır. Göğüs kısmının açık kalan kısımlarını eşarbınız ile kapatıp güzel bir tesettür elbise kullanmış olacaksınız.

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg3

Bu modelimizi ise orta yaşta olan bayanlarımız tercih edebilirler. Göğüs kısmı tamamen kapatmıştır. Ayrıca koyu renk seven bayanlarımız için de uygun bir modeldir.

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg4

Bolerolu abiye elbise düşünenelere açık renkte hazırlanmış bir kıyafettir. Özellikle genç kızlarımıza çok yakışacaktır. Hem beyaz hem de esmer tenli bayanlarımıza uygundur. Özellikle yaz aylarındaki özel günlerde kullanılabilir.

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg5

bolerolu tesettur abiye elbiseler.jpg6

3556 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>