Boncuk Takı Modelleri

Boncuk el yapımı takı modelleri çok ilgimi çekiyor aslında el becerim var sabırlıyım yaparken de çabuk sinirlenip bırakmam bitirene kadar başından kalkmam galiba yapılmışı almak daha çok hoşuma gidiyor. Benim gibi düşünen bayanlarımız içi bu boncuk el yapımı takıları bulmak artık çok kolay. Boncuk taktı tasarımlarını yapıp bijuteri açan bayanlarımız o kadar özel güzel modeller yapıyorlar ki ve o kadarda pahalı değil harcadıkları malzemelerin parasını alıyorlar sadece bu kadar emeğe daha fazla fiyat biçmeleri gerekiyordu.

El emeği göz nuru boncuk takı tasarımlarını yapan bijuteriler artık her şehrin her bölgesinde mevcut.Bir birinden özel ve farklı tasarımlara imza atan ev hanımı bayanlarımızın bijuteri açacak durumları paraları yok ise açılmış olan el işi takı modelleri yapan bijuteri dükkanlarına yaptıkları ürünü sata biliyorlar veya orada çalışmaya başlıya biliyorlar. Bijuterilere gidip siparişleri alıp evlerinde bu işleri yapıp iş bitiminde dükkana getirip paralarını alıyorlar. Başta anlattığım benim gibi bocuk işlerini seven ve kullanan ama yapamayan yada yapmakla uğraşamayan bayanlarımız istedikleri yada başka bir yerde gördükleri tasarımları el yapımı takı yapan bijuteri dükkanlarına gidip siparişte vere biliyorlar. Yada kendileri çizimini yapıp ben kendime özel sadece bende olacak bu çizdiğim tasarımı yaptırmak istiyorum diyip el işi yapan bijuterileri gidip yaptırta biliyor.

Bulunduğum şehirde bu işi yapan bijuteriler var ben yaptırtıyorum sizde yaptırmak istiyorsanız ve bulunduğunuz yerde el yapımı takı modelleri satan bir bijuteri var mı yok mu bilmiyorsanız konu altından bana yazın ben sizin yerinize araştırıp bulayım. Sizler için çok özel birkaç tane el yapımı boncuk takı tasarımları resimlerini yayınlayacağım umarım beğenirsiniz…

.

7714 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge