Düğün Elbiseleri

Düğün hazırlıklarında gelin kadar heyecanlı ve acaba ne giysem diye telaş eden gelinin yakın arkadaşları ve kardeşleri var. Gelinin ve damadın bayan kardeşleri düğün elbiseleri aramaya koyulurlar heyecanlı bir şekilde çünkü herkes olacak ve en şık o olmalıdır öyle ki hanımlarımız gelini düşünmeden çok abartılı bir şekilde hazırlanıp ilgi odağı olmak isterler yapmayın kardeşler böyle çünkü o gece gelinin gecesi ona göre kıyafetler seçin ister misiniz size ait olan bir gecede sizden daha çok dikkat çeken birinin olmasını tabi ki de sizin düğün gününüzde tek parlayan yıldız siz olmak istersiniz. Ben düğünde giyilebilecek elbiseleri araştırdım 2013 düğün elbiselerini rahatlıkla bulabileceğiniz konu hazırladım hanımlar yeni sezon düğün elbiseleri çok güzel.

Bir birinden şık düğünde giyilebilecek elbiseler ve nasıl kombinleyeceğiniz takı ve aksesuarlar ekledim çok şık olmalısınız ama abartmadan fazla dekolte vermeden tüm ilginin üzerinizde olmasını istemeyin lütfen. Cem yılmazın gösterisine gittiğimde kullandığı bir laf vardı o aklıma geldi onu sizlerle paylaşayım konuşmasında düğünlerde toplanıp halay çekmekten ve bu durumu anlamsız ve çok komik bulduğundan bahsediyordu ve düğünde birde gelinin kız kardeşinin abartılı bir saç göğüs dekolteli abartılı bir elbise giydiklerini söyleyip şöyle bir espri yapmıştı ” damat seçimini yapmış ablanı seçmiş bu kadar abartılı giyinip ne kafa karıştırıyorsun ” aynen öyle kız kardeşler abartmayın şaka malzemesi olmayın. Düğün elbiseleri ve fiyatı seçtiğiniz modele göre değişir hanımlar özel diktirecekseniz terzinizin verdiği fiyatta farklıdır. Ben yazımın sonunda düğün elbiseleri resimlerini ekledim ister terziniz gösterip diktirir isterseniz eklediğim resimlerin hepsi hazır kıyafetler mağazalarda satılıyor bedeninize uygun olanı alabilirsiniz umarım beğenirsiniz.

11754 Toplam 4 Bugün
Yazar: Bilge

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>