Eşarp Süsleme Modelleri

Eşarp ya da türban süslemesi son yıllarda tesettürlü bayanlarımızın özel günler için yaptırdıkları süslemelerdir. Kıyafetlerine uygun eşarp süsleme modelleri sayesinde daha farkı ve şık bir görüntüye sahip oluyorlar. Özellikle düğünlerde herkes şık olmak için uğraşırken tesettürlü bayanlarımız da eşarplarını süsleterek şıklığı yakalıyor.

Eşarp süsleme modellerinde eşarp aksesuarları, boncuklar, broşlar kullanılarak model veriliyor. Evde kendi eşarbınızı bağlamak oldukça zor olacaktır. Ancak bu konuda hizmet veren kuaförler bulunmaktadır. Bu kuaförlere giderek aklınızdaki modelleri belirterek kuaförün hünerli ellerine kendinizi teslim edersiniz. Eğer aklınızda model yoksa sizler için farklı modeller araştırdık. Bu modellere bakarak kendinize ve kıyafetinize uyum sağlayacak eşarp süsleme modeli belirleyiniz.

esarp-susleme-modelleri

Kuaföre mutlaka önceden uğrayın ve randevu alınız. Kıyafetleriniz hakkında bilgi veriniz. Gerekirse kullanılacak olan aksesuar, fazladan eşarp, bone gibi malzemeleri temin ediniz. Çünkü son gün bu konuda aksilik yaşayabilirsiniz ve istediğiniz eşarp süsleme modeline sahip olamazsınız. Bundan dolayı eksik aksesuarlarınız temin ettikten sonra kuaföre uğrayınız. O gün mutlaka yedek eşarp yanınıza almayı da ihmal etmeyiniz.

Eşarp süsleme modeli seçerken özel günde sizi rahatsız etmeyecek, aksesuarlarla boğulmamış model olmasına dikkat ediniz. Çok abartılı ve dikkat çekici olan modeller yerine sade ama şık modellerden yana tercih yapmanız daha doğru olacaktır. Kuaförünüze eşarp bağlarken sıkı şekilde tutturması gerektiğini hatırlatınız. Çünkü kimse özel günde eşarbının bozulmasını ve kaza yaşamak istemez.

esarp-susleme-modelleri.jpg1

esarp-susleme-modelleri.jpg3

esarp-susleme-modelleri.jpg4

esarp-susleme-modelleri.jpg5

esarp-susleme-modelleri.jpg6

4221 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>