Genç Tesettür Giyim ve Kombinleri

Tesettürlü genç kızlarımız, tesettür giyimde kendilerine yaşlarına uygun kıyafetler kullanmak istiyorlar. Bunun için daha çok spor tarzda etekler, şallar kullanıyorlar. Onların tabiri ile kadınsı görünmekten ziyade yaşlarına uygun giyimlerden yana tercih yapıyorlar.

Genç tesettür giyim en çok kullanılan örtü şallar oldu. Şallar bu senede de oldukça popüler olmaya devam ediyor. Eşarbın kendilerini daha büyük gösterdiğini düşünen genç kızlar şalın daha hoş olduğunu düşünüyorlar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta örtünmeyi bir moda haline değilde gereği gibi kullanmak olmalıdır. Çünkü bazı genç kızlarımız şalı kullanırken boyun ve kulaklarını gösterecek şekilde örtünmeyi tercih ediyor. Oysa bu tamamen yanlış bir örtünmedir. Eğer şalınızı bol bağlamayı seviyorsanız o halde yeni çıkan boynu ve kulağı da kapatan bonelerden yana tercih ediniz.

Genç tesettür giyiminde gençlerimiz genelde üst kısmına gömlek, badi, tunik kullanıyor. Alt kısmında ise pantolon-etek, uzun etek ve pantolon kullanıyor. Fakat her zaman en doğrusu olarak eteği öneriyoruz. Gençlerimize yakışacak çok farklı etek modelleri tesettür giyimlerinde bulabilirsiniz.

genc tesettur giyim

Bu kıyafeti gençlerimiz davetlerde, özel arkadaş gezilerinde kullanabilirler.

genc tesettur giyim.jpg1

Bu kıyafeti ise gençler günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebilirler. Spor tarzda giyinmeyi seven genç kızlarımıza uygundur.

genc tesettur giyim.jpg2

Bu üç modelde genç kızlarımıza yaz ayları yaklaşırken önerebileceğimiz kombinlerdir. Üzerine güzel bir trençkot ya da pardesü oldukça güzel tamamlayacaktır.

genc tesettur giyim.jpg3

Bu son modelimiz ise gençlerimiz için kombine edilmiş tesettür giyimdir. Sizlerde bu modellerden yola çıkarak kendi genç tesettür tarzınızı oluşturabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin…

5012 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>