Hotiç İndirimli Bayan Ayakkabıları 2013

Hotiç, modern hayatın, modern ayakkabı dünyasının kapısını aralamaktadır. Birbirinden seçkin ve bir o kadar da albenisi yüksek ayakkabı modelleri ile ayakkabı alanında çığır açan markalardandır. Bayan ve erkek alanında yüzlerce seçkin model ile karşımıza çıkıyor. Hem model hem de renk seçenekleri fazladır. Kalitenin öncüsü Hotiç’in 85 ilde mağazası bulunmaktadır.

Hotiç indirimli bayan ayakkabısı modellerinde de dikkati çekmeyi başarıyor. Sunduğu kampanyalarda bayanlarımızın Hotiç markasını ucuza alma imkanı olmaktadır. Günlük ve abiye modellerde de indirimli bayan ayakkabısı bulmak mümkündür. Bu anlamda sizlerde baktığınızda göreceksiniz ki, şık ürünler karşınıza çıkacaktır.

Hotiç indirimli bayan ayakkabı modelleri, rugan, süet, yılan derisi desenli, baskı, leopar, kumaş ve daha birçok çeşidiyle sunulmaktadır. Şimdi Hotiç indirimli bayan ayakkabılarının bazı modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Hem klasik hem de spor olarak adlandırdığımız modelleri seçmeye çalıştık. Fiyatına gelirsek, her üründe tabi ki farklı fiyatlar ayarlanmıştır. Bundan dolayı merak eden bayanlarımız Hotiç markası online satış sitesinden bütün ayakkabıların fiyatlarını öğrenebilirler. Şu anda da yaz indirimleri devam etmektedir.

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg1

Yılan derisi görünümlü indirimli ayakkabıdır. Etek ve elbiselerin altına şık duracak bir modeldir.

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013

 

Platform topuk olarak adlandırdığımız bu ayakkabı topuklu giymek isteyen bayanlarımız için uygundur. Her türlü kıyafet altına gidebilir.

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg2Rugan ayakkabı modelidir. Çok şık ve asil bir duruşu olan indirimli bayan ayakkabısıdır.

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg3

 

Piton yılanı derisi modelidir. Çok şık ve özel bir ayakkabıdır. Diğer modellerde şöyledir:

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg4

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg5

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg6

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg7

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg8

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg9

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg10

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg11

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg13

 

hotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri 2013.jpeg14

 

 

2787 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>