İnternette başörtü tesettür ile çıkan erotik haberler

Arkadaşlar son zamanlarda internette çıkan başörtü ve tesettür ile ilgili yayın yapılan erotik haberleri lütfen ciddeye almayın insanlarımız bunları ciddiye alıyorlar ancak oradaki gibi bir durum söz konusu gerçekten değil çünkü oradaki bayanlar aslında normal hayatlarında tesettür kıyafet giymiyorlar.

Bu bayanlar normal günlerinde mini etek giyerek babydoll giyerek dışarıda rahatça çıplak çıplak gezebilen bayanlar aslında hiç birinin tesettür ile ilgili bir alakası yok.Bu insanlar tamamiyle facebook tesettür erotik resimleri yayınlayan ve ilgi çekmeye çalışan bayanlardır.Dikkat ederseniz hepsinin elleri ayaklarında değişik boyalar ve dövmeler oluyor genelde tesettürlü bayanlar dövme ihtiyacı gütmezler çünkü hiç bir zaman kimse göremeyeceği için gidip bir dövmecide dövme yaptırmazlar.

Bu resimlerin size gerçek olmadığını kanıtlamak için bir iki tane seçenek söyleyeyim anlayın.

1.Ellerinde ayaklarında boya makyaj aşırı şekilde varsa tesettürlü bayan değildir.

2.Vücudunun herhangi bir bölgesinde eğer dövme benzeri yada yapıştırmalı bir şey varsa yine o kişide tesettürlü bayan değildir.

3.Facebook da tesettürlü giyim yapmış ve resim çektirmiş bayanın pricing yani burnunda elinde herhangi bil bölgesinde bu şekilde yapılmış bir motif var mı ona dikkat edin.

5.Kapalı giyim tercih eden bir bayanın arkadaşlar profilinde genelde hep çarşaflı bayanlar olur yani genelde kapalıdır arkadaşları da haliyle.

Evet bu kapalı bayan erotik resimleri paylaşan kişilerde eğer bunlara da dikkat ederseniz aslında o kişilerin gerçekte açık giyimi tercih ettiğini bazı mecralar için sadece bu şekilde resimler çektirdiğini anlamış olursunuz.

Baş örtü erotik

Baş örtü erotik

2989 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge