İşbilir Giyim İlkbahar Pardesü Modelleri

İşbilir giyim tesettür markaları arasında yer alan, bayan giyimde 1982 yılında başlayıp ve zamanla markalaşma yolunda ilerlemiş markadır. Özellikle iç ve dış giyimde hizmet veren modanın önde gelen kumaş ve renklerini ürünlerine yansıtmayı başaran İşbilir giyim ilkbahar ve yaz pardesü modellerini sundu. Sadece ülkemize değil başka ülkelere de hizmet vermeye devam ediyor. Diğer ülkelerdeki müslüman bayanlarımız da İşbilir giyimin pardesü modellerinden faydalanmaktadır.

İşbilir giyim pardesü modelleri genellikle açık tonlarda tasarlanıp, üretilmektedir. Malum yaz ayları yaklaşınca tesettürlü bayanlarımızın en çok para harcadıkları ve alışveriş yaptıkları giyim pardesüler olmaktadır. Yaz aylarının sıcak günlerinden fazla zarar görmemek adına daha uygun modeller sunulmaktadır. 

İşbilir giyim ilkbahar pardesü belden dar alt kısmında bol olacak modellerden oluşuyor. Düğme ve belden kemerlerle farklı modeller ortaya çıkıyor.  Bu sene ilkbahar pardesü modeli düşünüyorsanız o halde İşbilir ilkbahar pardesü modellerini incelemenizi öneriyoruz. İşbilir giyim ilkbahar pardesü modellerinin fiyatları da her bütçeye ve her modele göre farklılık gösterdiğinden uygun olan fiyatta mutlaka pardesü bulacaksınız. Genellikle geçen senenin pardesü fiyatlarında çok fazla farkı olmamaktadır. Bu yaz ilk defa pardesü alacaklar ya da ilkbahar için uygun bir pardesü düşüneneler için İşbilir giyim ilkbahar pardesü modellerinden bazı modelleri sizlere sunacağız. İsteğe göre daha fazla modellerini ve fiyatlarını görmek içinde resmi sitesine başvurabilirsiniz.

isbilir ilkbahar pardesü modelleri

isbilir ilkbahar pardesü modelleri.jpg1

 

isbilir ilkbahar pardesü modelleri.jpg2

 

isbilir ilkbahar pardesü modelleri.jpg3

 

isbilir ilkbahar pardesü modelleri.jpg4

 

isbilir ilkbahar pardesü modelleri.jpg5

3459 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>