Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler

Büyük beden kıyafet markası arayan bayanlarımıza özel Kayra markasının büyük beden tesettür kıyafet modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Kayra tesettür kıyafet sunan marka olduğundan tüm ürünleri tesettürlü bayanlarımıza yöneliktir. Bundan dolayı da sadece küçük bedenlerde bayanlarımıza değil büyük beden bayanlarımız için çeşitli tesettür kıyafetleri sunmaktadırlar. 44-46-48 beden kadar uyumlu tesettür kıyafetleri vardır.

Kayra büyük beden tesettür kıyafetleri arasında tunik, ferace ve kap modelleri bulunmaktadır. Tunikler kot kumaşından olup günlük giyim için kullanılabilir. Bununla beraber son yıllarda çok moda olan feracelerinde büyük beden modelleri vardır. Ayrıca kap modeli arayan bayanlarımız içinde Kayra büyük beden kap modelleri vardır.

Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler.1

Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler.2 Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler.3 Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler.4 Kayra Büyük Beden Tesettür Kıyafetler.5 Kayra Büyük Beden Tesettür KıyafetlerKayra giyim büyük beden tesettür kıyafetleri bunlardır. Tuniklerin fiyatı 143 TL dir. Ferace modelleri ise 181 tl dir. Eğer alım gücünüz varsa bu güzel ürünleri kaçırmayın deriz. Tabi kredi kartına taksit olduğu için de küçük rakamlarda aylık ödeme yapmanız mümkündür. Bilindiği üzere Huzur Sokağı dizisinde de gördüğünüz bütün tesettür kıyafetler Kayra giyime aitti. Oradan da Kayra giyimin tarzı konusunda biraz bilginiz olabilir. Büyük beden kıyafetlerde sanal mağazasına çok fazla ürün yoktur. Fakat bulunduğunuz ilde Kayra kıyafetleri satan mağaza ya da Kayra mağazaları varsa oradan da ürünleri temin edebilir farklı modelleri varsa onlara da bakabilirsiniz. Yaz ayında hiç çıkarmayacağınız bu güzel modelleri bayram için de almanız mümkündür.

 

3317 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>