Kayra Giyim Elbise Modelleri

Kayra giyim alanında uzman ürünleriyle günümüz klasik, modern ve spor tarzın çizgilerini ürünlerinde yansıtan, ülkemizde olduğu gibi Katar, Almanya, Filistin, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Lübnan ve Ürdün gibi yabancı ülkelere de hizmet vermektedir. Sıradan tesettür giyim çizgilerinden ziyade tesettürlü bayanlarımızın da nasıl şık olabileceğini ürünleriyle göstermeye çalışan Kayra giyim ürün kapasitesini, her geçen gün artırarak ilerlemektedir. Özellikle medyada da reklam ve Huzur Sokağı dizisinde ki kıyafetleriyle de oldukça popüler oldu. Dizide kullanılan kıyafetler Kayra giyimden temin edilmektedir.

Bizler de bu yazımızda Kayra giyim elbise modellerini tanıtmak istiyoruz. Özellikle özel günlerinizde, davetlerde ve düğünlerde kullanacağınız Kayra elbise modelleri oldukça şık ve modern modellerdir. Hem açık hem de koyu renk tercih etmek isteyenler için farklı modelleri yer alıyor. Bunun yanında günlük olarak da kullanacağınız modellerde bulunuyor. Kısacası Kayra giyim elbise modelleri her çeşitten sizin tercih edeceğiniz modellerden oluşmaktadır. Ayrıca açık bayanlarımız da bu elbiselerden tercih edebilirler. Özellikle çalışan bayanlarımız için oldukça idealdir.

Kayra giyim elbise modellerinin fiyatı ise her modele göre değişmektedir. En düşük 100TL’den başlayan fiyatlarıyla internetten alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Eğer kendi ilinizde Kayra giyim mağazası yoksa online alışverişle ile Kayra elbise modellerini temin edebilirsiniz. Altına çok şık bir dolgu topuk ayakkabı ile elbisenizi kombine edebilir ve şık bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Kayra giyim elbise modellerini merak eden tesettürlü ve açık bayanlarımız için modellerini sizlere sunacağız. Kullanan bayanlarımız varsa ve memnun kaldılarsa yorum kısmında bizlerle paylaşırsa seviniriz.

kayra giyim elbise modelleri

kayra giyim elbise modelleri.jpeg1

kayra giyim elbise modelleri.jpeg2

kayra giyim elbise modelleri.jpeg3

kayra giyim elbise modelleri.jpeg4

kayra giyim elbise modelleri.jpeg5

kayra giyim elbise modelleri.jpeg6

kayra giyim elbise modelleri.jpeg7

kayra giyim elbise modelleri.jpeg8

kayra giyim elbise modelleri.jpeg9

3672 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>