Kayra Takımları 2013

Takım elbise her bayanın dolabında yer alır. Uygun zamanlarda bu takımları giyer. Genellikle çalışan bayanlarımız ve özel günlerde tercih edilir. Tesettürlü bayanlarımız içinde takım elbiseler vazgeçilmezdir. Hem kullanımı rahat hem de farklı kombinelerle giyilebilir.

Kayra markası da tesettürlü bayanlarımız için birbirinden özel takımlar sunmaktadır. Tasarımın güçlü markası olan Kayra takımlarında da kendini göstermektedir. Sıra dışı takımlarıyla da bayanlarımıza farklı modeller sunmaktadır. Sadece ceket-etek değil, elbiseli takımlarda bulunuyor.

Kayra takım elbiselerinin bazı modellerini sizler için sunacağız. Hepsi çok özel olan bu modeller bambaşka takım elbiselerdir. Bu modeller arasından tesettürlü bayanlarımızın ilgisini çekecek bazı modeller şunlardır:

kayra takımlar 2013

 

Kayra takımlarından olan bayanlarımızın da çok beğendiği 3’lü takımdır. Pantolon-etek, şifon fermuarlı yelek ve şık bir gömlekten oluşmuştur. Özellikle biraz fazlalığı olan bayanlarımız bu modeli kaçırmasınlar. Üzerindeki şifon yelek kapatıcı özelliktedir. Altına siyah bir ayakkabı ya da yelek modelinden bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

kayra takımlar 2013.jpeg1

 

Farklı ceket modeli ile uygun bir takımdır. Günlük olarak da kullanılabilir.

kayra takımlar 2013.jpeg2

Özellikle sıcak yaz günlerinde akşam özel günler için yelekli ve etekli takım uygun olacaktır. Altına isteğe göre pantolon-etekte kullanılabilir.

kayra takımlar 2013.jpeg3

 

Yukarıda bahsettiğimiz yelekli ve pantolon etekli modeldir. Farklı rengi de bulunuyor. Aşağıdaki modelidir:

kayra takımlar 2013.jpeg4

 

kayra takımlar 2013.jpeg5

 

Bluz ve etek takımından oluşmuş bir model olup, istendiğinde ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Dantel tasarımı da zarif ve şık bir görüntü vermiştir.

kayra takımlar 2013.jpeg6

 

kayra takımlar 2013.jpeg7

 

kayra takımlar 2013.jpeg8

 

 

4412 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>