Kışlık kombinler nasıl olmalı

Bayanlar için en zor sezonlardan biridir kış sezonu ve çok kötü yoğunda geçtiği için hem ev hayatı hemde iş hayatı giyime vakit ayıracak zamanı bulmak çok zorlaşır bu yüzden giyim biraz arka planda kalır.Bunu önceleri fark etmez bayan yani aslında her zamanki gibi gidiyor işler diye düşünülür ama aslında öyle değildir.Çok farklı bir şekilde moral bozukluluguna yol açacak durumlar ortaya çıkmaya başlar yavaş yavaş buna neden olabilecek durumların başında bir sürü sebep yatmaktadır.Ancak yinede bunun farkına varılmaz şöyle bir bakıldığı zaman  bayanların kendine özen göstermemesi demek dünyanın sonu gibi algılana bilir bayan beyni tarafından aslında öyledir de.Sizlerde piskolojik bir sıkıntıya yol açmaması bakımından bu yazımızda sizlere kışlık kombinler hakkında bilgiler vereceğiz umarım beğenirsiniz.

Her zaman söylediğim gibi bir kere kendinizi iyi tanımalı ve insanların sizi nasıl bildiğini iyi bilmelisiniz.Mesela bir kıyafet giyersiniz aslında o kıyafet çok güzeldir çok ilgi çeken bir modeldir ama siz giyince malesef herkes de göründüğü gibi görünmez yani sizin üzerinizde sizi tanıyan insanlar o kıyafeti beğenmiyorken bir diğeri yapmış olduğunuz kışlık kombini çok beğenir ve çok hoşuna gider.Yani buna anlam veremezsiniz beni tanıyanlar beni çekemiyor diye düşünürsünüz.Ama aslında öyle değildir.Sizi tanıyan kişinin gözüne hep aynı geldiğiniz için bu durumda sizi beğenmeyebilir eski halinizi daha çok sevmiştir çünkü.

Kışın giyilecek kombinleri kendinize göre ayarladıktan sonra dikkat etmeniz gereken çok bu kombinler için hangi markaları tercih edeceğinizdir.Yine buda size kalmış bir şey kimisi pazardan aldığı sizin paçavra yahu bunlar dedikleriniz ile öyle bir kombin yapar ki siz onun harcadığı paranın kaç katını harcarsanız harcayın yine aynı kombinin aynı güzellikte olmasını sağlayamazsınız.Kimiside son model en güzel kıyafetleri alır en yeni çıkan adı duyulmuş markalardan giyinir ve berbat bir kombin ortaya çıkartır.Verdiği parada boşa gider giydiği kıyafetten de kimse bir şey anlamaz.Bu duruma düşmemeniz için işte sizlere özel resimlerimizi paylaşacağız bu resimlere bakarak aklınızda bazı değişik kombinler canlanıyorsa tamamdır bir şeyler var içinizde bir şeyler yapabilirsiniz.Ama hiç bir şey canlanmıyorsa aklınızda o zaman durum kötü dikkat edin diyebiliriz.Çünkü kıyafetleri bir birine uydurmak baştan gelen bir yetenek olarak adlandırılır işte size kışın giyebileceğiniz kombinlemeler geliyor.

19157 Toplam 6 Bugün
Yazar: Bilge

There is 1 comment for this article
  1. Rajendra at 18:00

    Sıcak tutan (naylon gibi sentetik) kumaşlardan yapılmış ie7 e7amaşırı gebliekte pek uygun olmaz. c7fcnkfc metabolizmanıza bağlı olarak artık sıcağı eskisinden daha fazla hissedeceksiniz.Pamuklu kumaştan yapılmış hafif, esnek, bol ie7 e7amaşırı en uygun see7imdir. Ae7ık renkli, seyrek dokulu ie7 e7amaşırı serin kalmanızı kolaylaştırır. Hava soğuduğunda kat kat giyinmek idealdir. Sıcak bastığında ya da kapalı yerlere girdiğinizde bazılarını e7ıkarır, dışarı e7ıktığınızda giyersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>