Mevlana Pardesü Modelleri

Mevlana Pardesü modellerini duymayan var mı bilmiyoruz ama genç tesettürlü bayanlarımızın en çok tercih ettiği modeller arasına girdi. Peki bu Mevlana pardesünün özelliği nelerdir kısaca açıklayalım. Mevlana pardesü üst tarafı ve bel kısmı vücuda göre olan, bel kısmından itibaren bol olmaya başlayan tıpkı Semazenlerin alt etek modeline uygun olarak tasarlanmıştır. Zaten model olarak Semazenlerin kullanığı kıyafete göre tasarlandığından da bu isim kullanılmıştır.

Mevlana pardesü modeli düşünen tesettürlü bayanlarımız öncelikle kalça kısımlarından biraz zayıf yapıda olması gerekir. Çünkü bel kısmı dar ve belden sonra bol olduğundan dolayı kilolu ve kalça kısmı geniş olan bayanlarımızı olduğundan fazla kilolu ve kısa göstermektedir. Bunun yanında boy olarak kısa olan bayanlarımız için bu modelleri pek önermiyoruz. Sizi daha fazla kısa gösterecektir. Eğer bu özelliklere sahip değilseniz mutlaka bu modelleri görmenizi tavsiye ediyoruz. Altına her türden ayakkabıyı çok rahat giyebilirsiniz. Fakat özellikle spor tarzda, ayak bileğinden uzun botlarla oldukça sevimli bir görüntünüz olacaktır.

Mevlana pardesü alırken göğüs bölgesinde yuvarlak iri düğmelerle iliklenmiş modeller daha çok gösterişli ve güzel göründüğünden bu modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Bunun yanında boğaz kısmı hakim yaka olması da ayrı güzellik katmaktadır. Bazı modellerde belin arka kısmında da büyük fiyonklar vardır.

Mevlana pardesü modellerini tesettür giyim mağazalarında, pardesü satan mağazalarda kolaylıkla bulmanız mümkündür. Bizlerde sizler için örnek ve model olması açısında farklı Mevlana pardesü modelleri sunacağız.

mevlana pardesü modelleri

mevlana pardesü modelleri.jpg1

mevlana pardesü modelleri.jpg2

mevlana pardesü modelleri.jpg3

mevlana pardesü modelleri.jpg4

2648 Toplam 18 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There is 1 comment for this article

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>