Özel Davetler İçin Tesettür Kombin

Bundan böyle aklıma geldikçe gidilecek yerler için, özel olarak kombin önerileri yapmayı düşünüyorum. Bugün tesettürlü bayanlar için özel davetlere giderken nasıl giyinmeleri hakkında bilgiler verip örnekler ile sağlamlaştırmak istiyorum.

Öncelikle kadınlar bakımlı ve şık olmayı isterler. Ancak bazen şık olayım diye takıp takıştırırlar. Bu şekilde şık olunmaz. Onun yerine öyle bir parça kullanılmalı ki üstünüzde sadece o parça ışıl ışıl parlasın. İlgi ve dikkati toplasın. Diğer türlü ise karmaşık bir hava ile güzel parçalarınızıda boşa heba etmeyin. özel yerlere giderken kullanabileceğiniz çok hoş tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tane seçerek kombinimize başlayalım.

Bu seçtiğim elbise üst kısmı payetlerle süslenmiş, alt kısmı bileklere kadar uzanan zümrüt yeşili güzel mi güzel bir abiye.

İz Otantik Üzeri Pul Payetli Yeşil Abiye Elbise

435,00 TL294,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Evet uyum açısından ve payetleri ışıl ışıl parlayacak şekilde ön planda tutmak için şalımızın rengi de yeşil olmalı. Şalınız resimdeki gibi desenli olabilir. Rengi biraz daha koyu olursa hiç fena olmaz.

Tuva Dore Etnik Desenli Yeşil Şal

39,90 TL9,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Ayakkabı ve çanta seçimini sade yapacağım ancak payetli üst kısma uyucak renklerden seçmek istiyorum. Bunun için bej ve krem rengi gibi tam açık olamayan renkler kullanacağım.

Sothe Vizon Klasik Topuklu Ayakkabı

174,98 TL40,00 TL

satın al

Mudo Accessoires Bej El Çantası

89,95 TL49,95 TL

satın al
} else {

3439 Toplam 2 Bugün
Yazar: Melek Yavuz

Modayı seviyorum ve yakından takip ediyorum. İnsanların vücut tiplerini tanıyarak giyinmesi için tavsiyelerde bulunuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir