Özel Tasarım Pınar Şems Tesettür Kıyafetleri

İzmir’li tasarımcı olarak karşımıza çıkan Pınar Şems Kavak,tesettür giyim adına markalaşmış olan özel tasarımcıdır. Marka olarak ortaya çok ilginç şekilde atılmıştır. Öncelikle katıldığı moda dergisinin kombin kıyafetinde tanınmaya başlamış. Birçok kişi bu kıyafeti beğenerek ona ulaşmaya çalışmış. Böylece siparişleri zamanla artan Pınar Hanım’ın işini büyütme gereği duymuş ve ortaya Pınar Şems özel tasarım tesettür kıyafetleri çıkmıştır.

Genellikle tesettürlü bayanlarımızın daha şık olmasına adına birbirinden özel kıyafetler sunmaktadır. Hem ülkemizde hem de yurt dışında özel tasarım Pınar Şems tesettür kıyafetlerini bulmanız mümkündür. Tesettürlü bayanlarımızın da nasıl şık olabileceğini ve en önemlisi neler başaracağını gösteren Pınar Şems Kavak’ı tebrik ederiz. Bu şekilde birçok bayanımıza da örnek olacağı kanaatindeyiz. Böylece tesettür giyimde de sınırları aşmamak şartıyla yani tesettür giyime uygun şekilde kabiliyeti olan bayanlarımıza yol gösterici olmaktadır.

Özellikle genç ve orta yaş bayanlarımızın daha çok dikkatini çeken özel tasarım Pınar Şems tesettür kıyafetlerinde sizler için özel modeller sunacağız. Kısa zamanda oldukça hızla ilerleyen Pınar Hanım’ın kıyafet modellerini bizler de çok şık bulduk. Artık tesettürlü bayanlarımızın da şık giyinmek hakkıdır. Özel tasarım Pınar Şems tesettür kıyafetlerini online satış yapan sitelerden bulmanız mümkündür. Bunun yanında Pınar Şems’in özel facebook adresinden de hangi mağazalarda ürünlerin satışı olduğu konusunda bilgi alabilir ve istediğiniz özel tasarım kıyafetleri sipariş verebilirsiniz.

 

pınar-sems-kıyafetleri

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg1

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg2

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg3

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg4

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg5

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg6

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg7

 

pınar-sems-kıyafetleri.jpg8

4688 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>