Scooter Bot Modelleri ve Fiyatları

2013 Scooter bot modelleri ve fiyatları konusunda bir araştırma yaptım ve 2013 yeni sezon scooter bot modelleri bence bu yıla damgasını vuracak modellerden bir tanesi.

Bir botta aranılan özellikler nedir özellikle kış aylarında tabi ki sağlamlıktır.Bir botun sağlam olması demek kar yağmur sularından içeriye girmemesi demek tabi ki kullanıcısı mutlu eder bunun için bir ayakkabıdan daha fazlası istenir ve beklenir bottan.

Bot giymek istemez aslında çükü ağar ve rahatsız edicidir botlar insanı yürürken yorar.Ancak kış ayında yağmurda çamurda maalesef normal ayakkabıda giyemezsiniz.Uzun lafın kısası diyeceğim o ki ya ne kadar iğrenç kelimeler kurdum böyle bilmiyorum ama şöyle ki bu botlar hem fiyat olarak iyi hem de bir çok yerde mağazası car scooter ayakkabılarının hem de çok dayanıklı botlar üretiyorlar.Hepinize birkaç scooter botları resmi paylaşarak belki beğendiğiniz olurda alırsınız diye düşünerek bu resimleri ekliyorum hadi bakalım iyi seyirler.

8382 Toplam 6 Bugün
Yazar: Bilge

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>