Sefamerve Dantelli Şal Modelleri

Şal kullanımı arttıkça şallarda yeni ve farklı modeller üretilerek yeni tasarımlar ortaya çıkıyor.Lazer kesim şal modellerinden sonra şimdiler dantelli şallar oldukça popüler oldu. Şalların uç kısımlarında ve uç kısımlarına yakın yere danteller dikilmesiyle ortay oldukça farklı modeller çıkmıştır.

Bayanlarımızın dantellere olan ilgisini hepimiz biliriz. Özellikle çeyizlerde danteller baş köşededir. Özenle kullanır ve özenle bakarız. Daha sonra danteller kıyafetlere, eteklere ve daha birçok kıyafete yapılır oldu. İşe son hali ise şallarda kullanılmaktadır.

Sefamerve, dantelli şal modellerinde oldukça güzel modeller sunuyor. Dantel kısımları hazır danteller olmanın yanında siyah renkte kullanılmıştır. Özellikle pardesülerin üzerinde farklı bir görüntü vermektedir.

sefamerve_dilara_dantelli_sal

Bu modelin dantel kısmında farklı bir desen vardır. Şalın uç kısmında ziyade uç kısmına yakın yere dantel işlenmiştir. Koyu renk pardesülerin üzerine de uygun olmasının yanında açık renk özellikle krem renk pardesülere de yakışacaktır.

sefamerve_dilara_dantelli_sal.jpg1

Dantelli şal modeli de yukarıdaki şala benzer dantel kullanılmıştır. Renk olarak pembe seçilmiş. Hem esmer hem de beyaz tenli tesettürlü bayanlarımızın yüzüne oldukça çok yakışacaktır.

sefamerve_dilara_dantelli_sal.jpg2

Dantelli mavi renk şal modeli bu senenin yaz renklerindendir. Her mevsşm rahatlıkla bu rengi tercih edebilirsiniz. Birçok kıyafet üstüne de mavi renk uyacaktır.
sefamerve_dilara_dantelli_sal.jpg4

Koyu renklerden vazgeçemeyenlere ise bu koyu vişne rengi Sefamerve dantelli şal modelini herhalde çok seveceksiniz. Bu modelde dantel kısmı şalın ucuna işlenmiştir. Bu modelleri de birçok tesettürlü bayanımız severek kullanmaktadır.

9102 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There are 2 comments for this article

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>