Sefamerve İndirimli Elbise Modelleri

Sefamerve, yaz aylarının da yaklaşmasıyla tesettürlü bayanlarımızın severek kullandığı kıyafet olan uzun elbiselerde farklı modeller sunmanın yanında indirim sezonunun da açmıştır. Sefamerve indirimli elbise modellerinde genç kızlarımızın da ilgisini çekecek farklı modeller vardır. Yaz aylarında kullanımı çok rahat olan elbiseler tek parçadan oluşmaktadır. Uzun modeller olan bu elbiselerin kumaş kalitesinin yanında farklı renkleri de bulunmaktadır.Genelde günlük kullanıma uygun elbiseler olduğu gibi bazı modelleri özel günlerde de kullanabilirsiniz.

Sefamerve indirimli elbise modelleri içinde hem klasik olarak adlandırdığımız elbise modelleri dışında spor elbise modelleri de bulunmaktadır. Spor elbise modellerinin içinde kot ve kapişonlu elbiseler bulunmaktadır. Artık tesettürlü giyinmenin de serbest olduğu kamuda çalışan bayanlarımızın bu tarz elbise modelleri kullanmaları onları çok şık gösterecektir. Kombin yaparken uygun bir çanta ve topuklu ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Üstüne nasıl bir eşarp ya da şal kullanayım diyorsanız yine Sefamerve’nin şal ve eşarp koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

Sefamerve giyimlerinde indirimli ürünlerinde bulunan bazı modellerde beden sıkıntısı vardır. 36-38 beden arasındaysanız bu bedenler sıklıkla bulunuyor. İndirimli elbise modellerinin fiyatına gelirsek her model için farklı fiyatların sunulduğunu görmekteyiz. 50TL’den başlayıp 300TL’ye kadar Sefamerve indirimli elbise modeli bulmanız mümkündür. Marka olarak da sunulan elbiseler Şükran, Neşe, Başak, Selviler markaları bulunmaktadır. Ürünler Sefamerve’nin resmi sitesinden online alışveriş yaparak sipariş verebilirsiniz. Alışverişiniz 100TL’yi geçtiği zaman ücretsiz kargo imkanı da bulunmaktadır. Beğenmediğiniz takdirde de 7 gün içinde iade etme şansınız vardır. İşte Sefamerve’nin indirimli elbise modelleri şunlardır:

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg1

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg2

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg3

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg4

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg5

sefamerve-indirimli-elbise-modelleri.jpg6

15284 Toplam 12 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There are 2 comments for this article
  1. reyhan türkmen at 22:27

    Tesettür giyim siteleri artık gerçekten çok güzel ürünler sunuyorlar. Önceden çok zorlanıyorduk.

    • can at 22:44

      Teşekkürler reyhan hanım. Elimizden geldiği kadar tesettürlü bayanlarımızın da artık kıyafet konusunda sıkıntı yaşamalarını istemiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>