Sefamerve Özel Tasarım Tunikler

Tesettürlü bayanlarımız tunik modellerinin oldukça kullanışlı ve bir o kadar da rahat bir kıyafet olduğu görüşündedir. Her üst kıyafetin üzerine rahatça kullanırsınız ve her mevsim tercih edebilirsiniz. Kalın, ince, kumaş ve örgü modelleri olan tuniklerin açık bayanlarımızca da tercih edildiğini görüyoruz. Genellikle uzun olan tuniklerin Sefamerve online satış sitesinde özel tasarım tunik modellerinin çok farklı modelleri olduğunu gördük. Malum özel tasarım olduğu için güzel modeller yer alıyor.

Sefamerve özel tasarım tunik modellerinde on iki adet model sunulmuştur. Bu tunikler özel gecelerde de kullanabilme şansınız vardır. Kısa modellerin belinde ve boyun bölgesinde parlak taşlı süslemeler yapılmış. Mavi, kahverengi, siyah ve turuncu rengi olarak aynı modelin 5 farklı rengi ile tasarlanıp, üretilmiş. Özellikle en çok pantolon-etek üstüne çok şık duracağını düşünüyoruz. Altına da parlak taşlı bir ayakkabı uygun olabilir. Diğer Sefamerve özel tasarım tunikler ise leopar desenli olup uzun tuniklerdir. Leopardan vazgeçemeyen bayanlarımız bu modeli kaçırmasınlar deriz. Bu modeller ise önden kapalı ve önden açık yani ceket tarzında tunikler olduğunu görüyoruz. Bu tarz tunikleri birazcık fazlalığı olan bayanlarımız kaçırmasın. Çünkü vücudunuzda kapatıcı görevi yapacak olan bu tunikler sizi rahatlatacaktır. Bu arada da yaz için çok kullanışlı ürünler olduğunu düşünüyoruz.

Sefamerve özel tasarım tunik modellerinin fiyatı merak ediyorsanız hemen belirtelim. Fiyat konusun orta düzeyde geliri olanlar için biraz fazla  olabilir. 134L ve 139 TL arasında değişen bu modellerin fiyatları bu şekildedir. Karar size kalmış. O halde hemen Sefamerve online satış sitesi özel tasarım tuniklerine bir bakalım:

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg1

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg2

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg3

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg4

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg5

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg6

 

sefamerve_özel-tasarım_tunik-modelleri.jpg7

 

 

8643 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

There is 1 comment for this article

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>