Sefamerve Yeni Sezon Uzun Etek Modelleri

Sefamerve, online tesettür alışveriş mağazası olarak oldukça çeşit modeller ve markaların ürünlerini sunmaktadır. Siteyi ziyaret ettiğinizde çok farklı kategorilerde çok farklı ürün modelleri ile bayanlarımızı karşılıyor.Öncelikle sezon değişikliğinden dolayı her marka ürün gamında farklı modeller sunarken Sefmerve tesettür alışveriş markası da yeni sezon ürünlerini sunmaya başladı. Bunların başında elbette tesettürlü bayanlarımızın çok kullandığı uzun etek modelleridir.

Sefamerve yeni sezon uzun etek modelleri onlarca model farkıyla karşımıza çıkıyor. Hepsi de tesettürlü bayanlarımızın seveceği tarzdadır. Renk olarak ise neredeyse her renk kullanıldığını gördük. Özellikle yaz ayları için koyu renkten ziyade daha açık renkleri kullanmanız uygun olacaktır.

Sefamerve yeni sezon uzun etek modellerini tercih ederken öncelikle bedeninize dikkat ediniz. Bedeninize uygun olması demek uzun etekleri üstünüzde daha rahat taşımanız anlamındadır. Aksi takdirde tesettür giyim şekline uyulmadığı gibi görünüş olarak da hoş bir görüntü olmaz. Bunun için öncelikle bedene göre seçim yapmalısınız daha sonra ise nerede kullanmak istediğinizi belirleyin. Genellikle Sefamerve uzun etek modelleri arasında özel günler içinde etek bulunurken, günlük tarzda kullanabileceğiniz uzun etekler daha ağırlıktadır. Özellikle çalışan tesettürlü bayanlarımız içinde bu yeni sezon uzun etek modellerini öneriyoruz. Üzerine güzel bir kombin yaparak tamamlamanız mümkündür. Şal ya da eşarpla da kombin tamamlanmış olur. İşte sizler için Sefamerve yeni sezon uzun etek modellerimiz şunlardır:

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg1

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg2

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg3

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg4

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg5

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg6

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg7

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg8

sefamerve_yeni_sezon_uzun_etekler.jpg9

4816 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir