Şık ve Zarif Kombinler

2014 yaz tesettür modasında yine harika renkler ve zarif çizgiler var. Pembeler, sarılar, yeşiller, yavru ağızları elbise, etek ve tuniklerde epeyce boy gösterecek. Desenli ve hareketli modeller de bir o kadar ön planda fakat biz bu yazımızda sizin için zarif renkleri bir araya getiren kombinleri paylaşacağız.

Öncelikle şunu bilmenizde yarar var. Kombinlerinizde çok fazla renk kullanmayın. Tesettür tuniğiniz renkli ise onu beyaz ya da nude tonlarda bir ayakkkabı ve alt giysi ile tamamlatın. Eşarbınız ise üst giysinizle aynı olabilir. Ya da koyu ve farklı bir renk seçebilirsiniz. Önemli olan çok göz yormamak.

Pembe Tunik

Eğer seçtiğiniz tek bir kıyafet çok renkli ise alt giysi tercihinizi muhakkak ama muhakkak beyaz ya da nude tonlarda olmalı. Bu kombinler alt giysinizi ve ayakkabınızı tamamen  beyaz gibi bir renkle kombinleyeceğiniz gibi ayakkabınızı ve eşarbınızı renkli üst giysinizin içinden seçeceğiniz doğal bir renkle de tamamlayabilirsiniz.

Renkli Tunik

Üst ve alt giysi kombinlemesi ile uğraşmak istemeyen hanımlar ise iki parçadan oluşuyormuş izlenimi veren tesettür elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu elbiselerde ise kural bir hayli basit: Etek renginize uygun bir eşarp seçin ve üst kısmınıza uygun ayakkabılar ile kombinizi tamamlayın. İşte bu kadar basit.

İki Parça Elbise

Sade ve şık kombinlerden yana hanımlar bu yaz sade renklerin şıklığına sığınacaklar ve herkesten tam not alacaklar.}

3467 Toplam 2 Bugün

Kendim de modayı takip eden, vitrinleri seven ve dikkatlice inceleyen bir moda iletkeniyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>