Tekbir Giyim İndirimli Ürünler

Tekbir Giyim indirimli ürün gamında farklı birçok modelle tesettürlü bayanlarımızın yüzünü güldürüyor. Kış mevsiminin bitmesiyle birlikte sezon indirimleri de ön plana çıkarken Tekbir giyimde de indirimleri ürünlerini satışa sundu. Bu indirimli ürünler içerisinde tesettürlü bayanlarımızın ihtiyacı karşılayacak birçok ürün vardır. İpek şaldan, eşarba, elbiseden, tuniğe, kap modellerinden pardesüye kadar tesettürlü bayanlarımızın kıyafet açısından her türlü ihtiyacını bulacağı ürün vardır.
Tekbir giyim indirimli ürün fiyatları ise %50 ye kadar indirimler uygulanmıştır. Özel gece ve günlük giyim tarzınızda ürünleri bulacağınız Tekbir giyim kalitesini tartışmaya bile gerek yok sanırız. O halde Tekbir giyim indirimli ürünlerine bir bakalım ve nerede, nasıl kombine edilmesi gerektiğini ele alalım.

tekbir giyim indirimli ürünleri

Bu takımı hem ev hanımları ya da genç kızlar hem de çalışan tesettürlü bayanlarımız tercih edebilirler. Rengi oldukça uygun olup, pantolon etek modeli çok şık durmaktadır. Vücut hatlarınız yeterince kapatmaktadır. İçine beyaz ya da pembe gömlek ya da bluz kullanabilirsiniz.

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg1

Bu pardesü ise tam yazlarına uygun bir model olup, üstüne istediğiniz renk ve modelde Tekbir indirimli şallarından alabilirsiniz.

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg2

Günlük giyime ve alışveriş gezilerinde kullanacağınız uygun bir tuniktir. Altına pantolon-etek ya da etekle kombin yapabilirsiniz.

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg3

Bu elbise sizi çok asil ve şık gösterecektir. Özellikle yeşilin huzur veren rengi, beyazın saflığı ile birleşmiş ve şık bir tasarım ortaya çıkmıştır.

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg4

Gençlerimizin çok seçtiği kap modellerinden Tekbir yazlık kap modelidir.

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg5

tekbir giyim indirimli ürünleri.jpg6

3434 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>