Tekbir giyim modelleri

Tekbir giyim bildiğiniz gibi tesettür giyim modelleri arasında gerçekten de bu sektörün tekeli haline gelmiş fevkaladenin de fevkinde bir firma derler ya aynen öyle.Şurası yanlış anlaşılmasın ben firmanın işletilme şekli hakkında haberi olan biri değilim yani oradan bir mal aldınız diyelim ki kusurlu çıktı yada size olmadı beğenmediniz vs bu malı geri alıyorlar mı.Yada aradığınızda telefona çıkan kişi sizi iyimi karşılıyor yoksa kötü bir muamele ile mi karşılaşıyorsunuz onu hiç bilmem.

Zaten bizim buradaki tekbir giyim adına yazılarımız sadece kıyafetler üzerine olur ondan daha ötesini bilmiyoruz çünkü.Ben değerlendirmelerimi bir kez daha tekbir  giyim tesettür kıyafetleri üzerine yaptığımı vurguladıktan sonra devam edebiliriz.

Evet gerçekten tekbir giyim modelleri gerçekten de çok güzeller.Zaten markalaşmalarının sebebi de tasarımları ve kaliteleri.Tasarım olarak diğer firmalar gibi çok fazla uçmuyorlar esasında.Yani tasarım çizgileri genelde sabit çok abzürüt şeyler yapmıyorlar ama gerçekten de yakalanan o düz çizginin kalitesini hiç bozmadılar.

Tabi bizede moda yazarları olarak bunu övmek ve tebrik etmek düşer.Sonuç itibariyle nasıl kötü beğenmediğimiz işleri burada yergiliyorsak bununda altını çizmeden geçmek o firmaya ve markaya büyük haksızlık olacaktır diye düşünüyorum.Lafı daha fazla uzatmadan sizlere tekbir giyim koleksiyonu ile ilgili bir kaç resim göstererek konumu bitirmek istiyorum.

İşte sizlere tekbir giyim resimleri

48064 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

There is 1 comment for this article
  1. tekbir giyim at 23:18

    Tekbir giyim diğer markalara göre gerçekten çok güzel ve çok ilgi çekici şekilde değişik tasarımları var.

    Ama baktığınız zaman fiyat olarak tekbir giyim gerçekten çok pahalı geliyor bana.Tabi diyeceksiniz ki markanın yada kalitenin fiyatına bakılmaz alırsın giyersin diyeceksiniz ama ne bileyim ben yinede konu kıyafet olunca o kadar verme taraftarı değilim açıkçası bir siteye.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>