Tesettür Nişanlık Modelleri

Nişan sezonu yaz ve kış süregelen özel günlerdendir. Tabi yaz ve ilkbahar aylarında daha yoğun olmaktadır. Bunun için en önemli konu gelin adayımızın nişanlığını nasıl seçeceği konusudur. Çünkü o gecede gözler gelin adayının üzerinde olduğundan o gün şık ve zarif olmak isterler. Bu yüzden tesettürlü gelinlerimiz için bu konuda yardımcı olmak adına tesettür nişanlık modelleri sunacağız.

Tesettür nişanlık modelleri her kişinin zevkine göre tasarlanmaktadır. Bazı gelin adaylarımız o günde daha farklı olmak isterken kimi gelinlerimiz ise nişanlık modellerinde abiye elbise seçimi yapmaktadır. Abiye elbise seçimi yapan bayanlarımızın düşüncesi nişandan sonra olan bazı özel günlerde de kıyafetini kullanma isteğidir. Çünkü çok farklı model seçerseniz diğer özel günlerde giymeniz biraz olanaksız oluyor. Fakat ilerde başka özel günlerde giyebileceğiniz bir tesettür nişanlık modeli seçerseniz en azından özel günlerinizde kullanmış olacaksınız. Buna gerek yok sadece o gün özel oluyum yeter diye düşünüyorsanız o halde bütün farklı modellere açık olunuz. Özellikle bu konuda son yıllarda Osmanlı dönemlerine ait Hürrem kıyafetleri dediğimiz modeller ön plana çıktı. Osmanlı dönemlerinin Saray hanımlarının kıyafetlerini andıran bu modellerle damat adayına uygun takım alarak tamamlayabilirsiniz.

Bunun yanında tesettür nişanlık modellerinde kabarık olan nişanlık modelleri de her zaman ki gibi gündemdedir. Fakat daha farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Artık tesettürlü bayanlarımız içinde birçok alternatifin bulunduğu tesettür nişanlık modellerimiz şunlardır:

tesettür nişanlık modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg3

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg6

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg7

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesettür nişanlık modelleri.jpg9