Tesettür Siyah Uzun Etek Modelleri

Siyah her bayanın mutlaka dolabında bulunan kıyafet rengidir. Nedense siyah renkten vazgeçemeyiz. Üstüne uyumlu olarak her renk kullanmak mümkün olduğundan ve zayıf görünmeye de destek veren renk olmasından dolayı çokça tercih ediliyor. Özellikle çoğu zaman da kurtarıcı bir görev yapan etektir.

Tesettürlü bayanlarımızın çoğu, uzun etek kullandığından dolayı her yaştan bayan tesettür siyah etek bulundurur. Tesettür giyim markaları sayesinde de siyah uzun etek modellerinin çok farklı desenleri yapılmış örnekleri bulunur. Abiye, spor, klasik derken her model ayrı işlenmiştir.

Siyah uzun etek modelleri sade renk dışında diğer renklerle karışık olarak desenlerle süslenmiş modellerini kullanabilirsiniz. Böylece siyahın başka renklerle uyumunu keşfetmiş ve kendinize yakıştırmış olacaksınız. Hemen hemen her renk siyahla uyumlu olduğundan bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız.

Siyah uzun etek modeli aldığınız takdirde üst kısmına daha canlı renkler tercih ediniz. Tabiri caizse karalara bürünmeden kullanınız. Mor, lila, pembe, kırmızı, beyaz, yeşil derken her rengi tercih edin ki canlılık katsın. Eşarp olarak da siyah uzun etek renginiz ve üst kıyafetinizin rengini içinde barındıran eşarp ya da şal kullanabilirsiniz. Sade olsun diyorsanız siyah ya da ayakkabı renginize uygun olarak kullanın. Ayrıca son zamanlarda yüksek belli uzun etek modelleri oldukça popüler. Bu modellerin tesettür siyah uzun etek modellerinden dolabınızda yer verebilirsiniz. Tesettür siyah uzun etek modellerimiz şu şekildedir:

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg1

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg2

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg3

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg4

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg5

 

2013-tesettür-uzun-etek-modelleri.jpg6

4091 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>