Tesettürde Tunik Esintileri

Tunik : Pantolon veya etek üzerine giyilen, dizlere kadar inen üst giysisi.”

Kocaman bir çarpı!

Tunikler, daha çok pantolonla kapanmış genç kesim başta olmak üzere, diğer hanımların da rahatlık ve çeşitlilik çerçevesinde sıkça kullandıkları kurtarıcılardandır. Özellikle genç kesimin bel bölgesinde kemer, ip vs. olan tunikleri daha çok tercih ederek kullandıklarını görüyoruz. Fiziğinize guveniyor ve şık bir pantolonla kombinleyeceğinizi düşünüyorsanız, tunikler sizi daha uzun boylu ve zayıf gösterebilir ;) Ayrıca, pantolon etek tarzı, bol, alt giyim ürünleriylede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk uyumuna dikkat ederek tabii ki ;)) Her zaman olduğu gibi her parça kıyafeti biraz sihirli dokunuşlarla günlük veya özel bir davete gitmek için hazır hale getirmek mümkün. Sade renk bir tuniğe, aldığınız taşlı kolyeyi dikerseniz hoş duracağı gibi, tam tersini yaparak da tuniğinizi günlük bir parça haline getirebilirsiniz. Sıradan bir gezme için tuniğinizin yanına uzun askılı omuz çantalarından tercih ederseniz, gideceğiniz mekana uyum sağlamış olursunuz. Bir davete gidiyorsanız, şık ve sade bir kol çantası yeterli olacaktır.

Azura Dantel Cepli Ekru Tunik

89,90 TL39,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Özellikle turkuaz, sarı gibi ferah, açık tonların altına beyaz ispanyol paça pantolon kullanırsanız, güzel bir dış görünüşe sahip olursunuz. Bir başka ayrıntıysa, tuniğinizin desenidir. Düz renk tunikler ortamlara kolay uyum sağlayabilir ama desenli tunikleri daha çok bir gezintiye giderken tercih etmelisiniz. Eğer tuniğiniz düz renkliyse, hareketli bir şal veya eşarp uygun olur. Eğer desenli cıvıl cıvıl bir tuniğe sahipseniz, daha sade ve tek renk şal/eşarp kullanmak size daha anlaşılabilir bir görüntü sağlar. Kıyafetlerimizin renk, mekan uyumları kadar, onları doğru kombine etmek de önemlidir.

Kaos çıkarmaya gerek yok ! :) İşte sizlere bir kaç tunik örneği..

Cml Collection İkili Mor Vizon Tunik

169,90 TL44,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Mood İkili Takım Mürdüm Tunik

119,90 TL49,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Mood İkili Takım Saks Tunik

119,90 TL49,90 TL

modanisa.com'dan satın al
}

5719 Toplam 2 Bugün
Yazar: Eslem Gedik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>