Tesettürlü Bayanlar İçin Yepyeni Kombinler

Çağ geliştikte tesettürlü bayanlarımız çağa ve modernizme ayak uydurmak için giyim şekillerini dinimize uygun bir şekilde değiştiriyorlar. Fakat bazen kombin yapma sıkıntısına girebiliyorlar. Kendilerine yakışmayan kıyafetleri sırf beğendikleri için alıyorlar. Özellikle yeni kapanan genç bqyanlarımız ne giyeceklerini bilemiyorlar işte birazdan vereceğim öneriler mutlaka işinize yaracaktır.

Bol kot pantolonlar ile kısa kareli gömleklerin kombini bu sene çok giyilmekte. Günlük yşantınızda kullanabileceğiniz bu iki parçayı çanta, şal ve ayakkabıyla daha şık bir görüntüye sokabilirsiniz.

Tuncay Bol Paça Kot Mavi Pantolon

89,90 TL49,90 TL

modanisa.com'dan satın al

İş hayatına sahip bayanlarımız uzun tül tuniklerle kumaş dar kesim pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Mesela siyah kumaş pantolon üzerine beyaz tül tunik yakalarıda siyah işlemeli olursa uyum sağlanır. Siyah süet ayakkabı, siyah şal ile kıyaferinizi tamamlayabilirsiniz. Yada kumaş pantolon eteklerinizin üzerine alacağınız ceketlerle de kombin yapabilirsiniz.

Modesty Arkası ve Kolları Tül Detaylı Tunik

99,90 TL59,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Etek, elbise ile kısa kot ceket kombini yine bu sene çok gördüğüm kombinlerden bir tanesi. Renkli renkli eteklerin üstüne giyilen düz renk tişörtlerin üzerine kısa kot ceketler çok yakışıyor. Babetleriniz ve renkli şallarınızla bu kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Kot ceketlerin yerine kısa deri ceketlerde kullanılabilir.

Olcay Taş Süslemeli Lacivert Ceket

199,00 TL125,00 TL

modanisa.com'dan satın al

Bu senenin kaplarına hiç göz attınızmı? Önü kısa arkası uzun dantelli kaplar orta boylu ve uzun boylu bayanlar için çok yakışacak bir parça. Ayrıca altına giyeceğiniz aynı renk dar kesim pantolonlarla boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Şal ve çanta ayakabbı uyumuyla sade bir şıklı yakalayabilirsiniz.

Benim çok hoşuma giden kombinlerden biride dar kot pantolon üstüne giyilen elbise şeklinde dizlerde biten kot, renkli çiçekli tunikler. Sizi hem daha genç hemde daha modern ve ışıltılı gösterecektir.

Neways Dar Paça Mavi Pantolon

64,90 TL49,90 TL

modanisa.com'dan satın al

Milaj Çiçekli Çiçekli Tunik

139,90 TL69,90 TL

modanisa.com'dan satın al

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

4413 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>