Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Düğün mevsimi açıldıkça en önemli konuda aslında gelinlik beğenmektir. O gün her gelin hayatındaki en özel an o an olduğu için her şeyin güzel olmasını ister. Hazırlıklar günler hatta aylar öncesine dayanır. Kendini o özel güne hazırlayan gelinimiz kendini güzel ve zarif gösterecek gelinlikten yana tercih yapar. Tabi bunun yanında tesettürlü bayanlarımız da kendilerine uygun gelinlik modelinin yanına bir de gelinliği tamamlayacak tesettür gelin başı modelini kullanmak istiyor.

Tesettürlü gelin başı genelde gelinlik yanında verilen türbanın ya da fazladan alınan beyaz ya da krem eşarpların kuaför tarafından süslenerek taşlar ve aksesuarlarla tamamlanmaktadır. Bunun yanına hazır gelin başı tesettür modelleri yer alıyor. Bunlar hazır olarak türban yerine geçiyor ve çok farklı modelleri bulunuyor. Tabi ekstradan da fiyatı olmaktadır. Eğer farklı tesettür gelin başı olsun diyorsanız bunlardan tercih edebilirsiniz.
Tesettürlü gelin başı modeli seçerken gelinlik modelinize de uygun olmasına dikkat ediniz. Çok fazla gösterişli olması da tesettürlü bayanımız için doğru olmayacaktır. Onun sade güzelliğine çok süslü bir gelin başı gölge düşürebilir. Bunun yanında tesettürlü gelin başı sizi düğün sırasında zorlamayacak, fazla ağır olmayan modellerden tercih yapınız. Düğün sırasında hiçbir gelinimiz gelin başı kazası yaşamak istemez. Özellikle kullanılan takılarda çok fazla ağır ve sivri uçları olan rahatsız edici takılar olmamalıdır. Bütün bunları uyguladıktan sonra artık o güzel anın keyfini çıkarın. Çünkü o an sizin hayatınızın en özel anı olacak ve bütün gözler hayranlıkla sizi izleyecek.

Tesettürlü gelin başı modellerimizden bazıları şunlardır:

tesettur gelin basi modelleri

tesettur gelin basi modelleri.JPG1

tesettur gelin basi modelleri.JPG2

tesettur gelin basi modelleri.JPG3

tesettur gelin basi modelleri.JPG4

tesettur gelin basi modelleri.JPG5

tesettur gelin basi modelleri.JPG6

tesettur gelin basi modelleri.JPG7

tesettur gelin basi modelleri.JPG8

tesettur gelin basi modelleri.JPG9

tesettur gelin basi modelleri.JPG10

tesettur gelin basi modelleri.JPG11

4378 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>