Tuğba Venn 2013 Yazlık Kıyafetler

Tuğba Venn tesettür markası 2013 yazlık kıyafetlerini tanıtım ile bayanlarımızın zevkine ve görüşüne sundu. Birçok farklı koleksiyonda birbirinden şık ürünler sunarak bayanlarımızın giyim adına daha özel giyinmelerini sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasından dolayı yaz renklerinin ağırlıkta olmasının yanı sıra koyu renkte olan kıyafetlerde yer alıyor.

Tuğbe Venn 2013 yazlık kıyafetler de tunik, pardesü, kap, etek, pantolon-etek, tulum ve elbise modellerini görüyoruz. Pardesülerde ince kumaşlar kullanılmasının yanında oldukça da sadedir. Kemer ve düğme detayları ile pardesülere canlılık verilmiştir. Uzun ve diz altı modelleri bulunuyor. Renk ise genelde açık olup, koyu renklerde bulunuyor.

Tunik modellerinde ise yine sade olarak tasarlanmış ve ceket tarzında yapılan modellerin yanı sıra klasik olan tuniklerde vardır. Elbise modelleri ise yine aynı sadelik göz önünde tutulmaktadır. Fakat mankenin üzerinde de gördüğünüz gibi asil bir duruşu olan elbiselerdir.

Tuğba Venn 2013 yazlık kıyafetlerde genel olarak sadelik ön plandadır. Yani tesettürlü bayanlarımızın olduğundan fazla dikkat çekmemesi adına sadelikten yana tercih yaptıkları kanaatindeyiz. Zaten önemli olan da budur. Tesettür kıyafetlerinizde şık olabilirsiniz fakat diğer türlü dikkat çekici olmakta artık tesettürü tam layiki ile yaptığınız anlamına gelmez.

Tuğba Venn 2013 yazlık kıyafetlerinin fiyatına gelirsek, birçok kişiye fiyatlarının pahalı geleceğini söyleyebiliriz. Eğer durumu müsait olan bayanlarımız ve kaliteli giyinmek isteyenler için fiyat normal olacaktır. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı da vardır.

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG1

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG2

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG3

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG4

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG5

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG6

 

tuğba venn 2013 yazlık kıyafetler.JPG7

3885 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>