Tuğba Venn İndirimli Pardesü Modelleri

Tuğba Venn tesettür markalarının önde gelen firmasıdır. Tesettürlü bayanlara sadece kıyafet üretmekten ziyade onlarında nasıl şık olabileceğini gösteren Tuğba Venn markası modayı da yakından takip ederek tesettürlü bayanlarımızın isteklerine de kulak vermektedir. Her üretim ve koleksiyonunda farklı modeller ve renkleri bulmak mümkündür. Her kesimden tesettürlü bayanlarımıza hitap etmenin yanında farklı bütçeleri de göz önünde tutarak fiyatlarını belirliyor.%100 orjinal ürün olduklarından dolayı kumaşlarda sıkıntı yaşam imkanınız yoktur. Beğenmediğiniz ürünleri ürün teslimat işlemleri ile geri iade işlemini yapabilirsiniz.

Tuğba Venn tesettür giyim de önemli olan pardesü modellerinde indirime girmiştir. Tuğba Venn indirimli pardesü modellerinde onlarca ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu şekilde her yaştan tesettürlü bayanlarımıza indirim imkanı vermektedir.

Tuğba Venn indirimli pardesü modellerinde genellikle koyu renkten üretilmiş pardesü modelleri vardır. Açık renklerinde yer aldığı pardesülerde, mevsimlik pardesülerde vardır. Genelde bel kısmında kemer modeli seçilmiş. Düğme ve farklı yaka çeşitleri ile üretim yapılmaktadır. Her üründe farklı indirimler olması da oldukça avantajlıdır. Hatta bazı ürünleri tükenmiş durumdadır. Çünkü tesettürlü bayanlarımızın çok iyi bildiği bu marka çok tercih edilmektedir. Ayrıca kap modellerinde de en az pardesü modelleri kadar iddaalı ürünler vardır. Tuğba Venn kap modellerinde de indirim uygulanmaktadır. İşte sizler için Tuğba Venn indirimli pardesü modelleri arasından seçim en güzel modelleri bulmaya çalıştırk. Biz modelleri beğendik inşallah siz değerli okuyucularımızda bu modelleri beğenirler.

tugba_indirimli-pardesu_

tugba_indirimli-pardesu_.jpg1

tugba_indirimli-pardesu_.jpg2

tugba_indirimli-pardesu_.jpg3

tugba_indirimli-pardesu_.jpg4

tugba_indirimli-pardesu_.jpg5

tugba_indirimli-pardesu_.jpg6

tugba_indirimli-pardesu_.jpg7

2633 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>