Tüllü Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür abiye modellerinin içinde tüllü tesettür elbise modelleri de çok kullanılan ve koleksiyonlarda yer alan ürünlerdir. Boydan elbiseler olup, iç tarafı elbise ile aynı renkte olan astar olup dışı aynı renkte tülden yapılmaktadır. Bazı modellerde de tül üzerinde yer alan desenler olmaktadır. Aynı şekilde tülden yapılmış tek etek modelleri de bulunuyor. Bu tarz etekler mutlaka vitrinlerde rastlamışsınızdır.

Tüllü tesettür elbise modellerini Tekbir, Armine, Pınar Şems, Alvina, Kayra ve daha burada sayamadığımız birçok tesettür markasının modelleri arasında görebilirsiniz. Tam yaz aylarına uygun olan tüllü tesettür elbise modelleri her renk ve modelle kullanabilirsiniz. Genellikle de ince pileli eteklerden olan tüllü tesettür elbise modellerini günlük olarak kullanabilirsiniz.

Tüllü tesettür elbise modelleri görünüş olarak da zarif görünmektedir. Etek kısımlarının tüllü olana modellerinin yanı sıra kol kısımlarında  geniş tüllü modellerde çok farklı bir o kadar da ilgi çekici olmaktadır. İç kısımlarında yine astar şekilde kol yapılıyor ve böylece kollarınız görünmüyor.

Tüllü tesettür elbise modellerinine en güzel modelleri beyaz elbise üzerine siyah tüllü olup üzerinde de çiçek desenleri olan modeller olmaktadır. Altına da siyah ya beyaz bir ayakkabı elinize de portföy bir çanta çok özel olacaktır.

Tüllü tesettür elbise modelleri arasında seveceğinizi düşündüğünüz bazı modeller hazırladık. Hepsi farklı ve özel olan 2013 tüllü tesettür elbise modelleri şunlardır:

tüllü tesettür abiye modelleri

 

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg1

 

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg2

 

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg3

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg4

 

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg5

 

tüllü tesettür abiye modelleri.jpg6

 

3157 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>