Yazlık Tesettür Ceket Modelleri

Çalışan tesettürlü bayanlarımız başta olmak üzere birçok tesettürlü bayanımız ceket giymeyi seviyor. Her mevsim tercih edilen ceket modelleri bazen takım olarak kullanılırken bazen de uygun kıyafetlerle kombine edilmektedir. Yaz ve ilkbahar aylarında ceket modellerini kullanabilirsiniz. Tarzınıza ve giyiminize uygun ceket modelleri klasik ve spor olarak ayrılmaktadır. Klasik ceketler genelde takım olarak kullanıldığı gibi klasik eteğe uygun renk ve desenlerde de kullanılmaktadır. Spor ceket modelleri ise genelde deri, keten tarzında olmaktadır.

Yazlık tesettür ceket modeli seçerken öncelikle kendi vücudunuza uygun modellerden seçiniz. Özellikle zayıf genç kızlarımız daha çok belden oturtmalı, hakim yaka tarzı ceket seçerken, diğer bayanlarımız ise üzerinde daha bol ve rahat ceket modellerini tercih ediyorlar. Renk olarak ise giymek istediğiniz mevsime uygun modellerden seçiniz. Yaz ayları için beyaz, kırmızı, gül kurusu, fuşya, pembe, saks mavisi uygun olabilir.

Yazlık tesettür ceket modellerinin fiyatları ise modeline göre farklılık gösterecektir. Takım olarak alınacak ceket modelleri daha pahalı olurken tek alınan ceketler tabi ki ucuz olacaktır. LCW, Kayra, Tekbir, Armine, Tozlu, Sefamerve giyim ve daha birçok tesettür mağazalarında ve spor giyim mağazalarında ceket modellerini bulmanız mümkündür. İçine yaz aylarında giyeceğiniz kısa kollu gömlek ve body ile giyebilir ve eğer ceketinizi çıkartacak iseniz uzun kollu gömleklerden tercih yapınız. Altına kıyafetinize uygun klasik ya da babet ayakkabılardan kullanabilirsiniz. Bu yaz tesettür ceket almayı planlayanlar için modellerimizden bazıları şöyledir:

yazlık tesettür ceket modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazlık tesettür ceket modelleri.jpg8

3969 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir