Yeni Sezon Yazlık Tunik Modelleri

Tunik hem açık hem de tesettürlü bayanlarımızın tercih edip kullandığı bel kısmından biraz daha uzun olan üst kıyafettir. Tunik modelleri her mevsim kullanılmaktadır. Farklı modelleri de oldukça fazla olan tunik modellerinin yeni sezon yazlık modelleri artık görücüye çıkacak. Vitrinlerde yerini almaya başlayan yeni sezon tunik modelleri hem etek, hem pantolon ile kombine edebilme imkanınız olmaktadır. Önemli olan doğru tunik modellerini seçip kullanabilmektir.

Tesettürlü bayanlarımız tunik alırken eğer ince bir tunik modeli is iç kısmına ince uzun kollu body ile kullanmaktadır. Rengini isteğe göre belirleyebilirsiniz. Ama genelde her renge uyum sağlayan beyaz bodyler tercih edilmektedir. Bunun yanında içine body giyerek askılı tunik modellerini de çok rahat kullanabilme imkanı olmaktadır.

Yeni sezon tunik modelleri seçerken bedeninize uygun modellerden yana tercih yapmak en doğrusudur. Özellikle tesettürlü bayanlarımız için vücudunu çok fazla sarıp, hatlarını belli eden modellerden ziyade daha bol ve şık duran modellerden tercih yapabilirsiniz. En uygun modeller onlar olacaktır. Kalça kısmını ön plana çıkarmayacak özellikle bel kısmı lastikli ve daha sonra bol olan tunik modelleri de hem rahat hem de çok tercih edilen modellerdendir.

Yeni sezon tunik modelleri almayı tasarlayanlar öncelikle yaz ayları yaklaşmasından dolayı ince modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yaz renkleri yansıtan, canlı renkleri barındıran, çiçek desenli tunik modelleri de sizi enerjik gösterecektir. Sizlere fikir olması açısından yeni sezon tunik modelleri sunmak istiyoruz:

yeni sezon yazlik tunik modelleri

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg1

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg2

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg3

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg4

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg5

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg6

yeni sezon yazlik tunik modelleri.jpg7

3936 Toplam 2 Bugün
Yazar: Bilge

Sizler için tesettür hayatına ve giyimine çok özel ürünler sunmaya çalışan editör olarak bayanlarımızın isteklerine ışık tutmaya çalışacağım. İnşallah bu güzel siteyi beğenir ve yorumlarınızla bizlere mutluluk verirsiniz. Sevgiler ve saygılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>